Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac27.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
23:15Club Almirante Brown - Deportivo ArmenioCANLI
23:00Deportivo Español - Club Atlético Victoriano ArenasCANLI
23:00Yupanqui - Club Defensores de CambaceresCANLI
23:00Chelsea - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 2)CANLI
23:00Napoli - Barcelona (beIN SPORTS HD 1)CANLI
22:45Cardiff City - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)CANLI
22:30Cardiff City - Nottingham Forest
22:30Huddersfield Town - Bristol City
22:30Luton Town - Brentford
22:30Queens Park Rangers - Derby County
22:30Ammanford - Pontypridd Town
22:30Blackpool - Bolton Wanderers
22:30Coventry City - Rotherham United
22:30Oxford United - Accrington Stanley
22:30Portsmouth - Milton Keynes Dons
22:30Shrewsbury Town - Tranmere Rovers
22:30Sunderland - Fleetwood Town
22:30Cheltenham Town - Northampton Town
22:30Grimsby Town - Newport County
22:30Billericay Town - Oxford City
22:30Chippenham Town - Concord Rangers
22:30Wealdstone - Chelmsford City
22:30Lancaster City - Whitby Town
22:30Boston United - Gateshead
22:30Aldershot Town - Boreham Wood
22:30Maidenhead United - Ebbsfleet United
22:30Vauxhall Motors - Hyde United
22:30Europa Point - Boca Juniors Cebelitarık
22:30Swindon Supermarine - Hayes & Yeading United
22:30Wimborne Town - Merthyr Town
22:30Peterhead - Forfar Athletic
22:45West Bromwich Albion - Preston North
22:45Motherwell - Mirren
22:45Chelsea - Bayern Munich
22:45Napoli - Barcelona
22:45Biggleswade Town - Lowestoft Town
22:45Hednesford Town - Peterborough Sports
22:45Royston Town - Stourbridge
22:45Nantwich Town - United of Manchester
22:45United - Greenock Morton
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
22:45Ballyclare Comrades - Knockbreda
22:45Gosport Borough - Salisbury
22:45Dumbarton - Clyde
23:00Ards - Dergview
23:00Olivier Giroud - Robert Lewandowski
23:00Olivier Giroud - Mason Mount
23:00Robert Lewandowski - Thomas Muller
00:00Santiago Morning - Cobreloa
01:15River Plate Montevideo - Atletico Grau
02:00Sporting Canamy - Pioneros de Cancun
02:30Rangers - Unión San Felipe
03:00Conaree United - Fast Cash Saddlers United
03:10Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Sportivo Barracas
03:30Goiás Esporte Clube - Club Sol de América
03:30River Plate Asuncion - Deportivo Cali
03:30Sport Huancayo - Argentinos Juniors
03:30Atlético Tucumán - Independiente Medellín
03:40Leones - Atlético Huila
04:00Nikaragua - Panama
04:00Atlanta United - Motagua
06:00Cruz Azul - Portmore United
09:15Ganggam - Nisa
10:00Clarence United - South Hobart
11:00Dinh - TTBD Phu Dong
11:00Rodina Moskova - Tom Tomsk
11:00Kampot - Kong
11:00Kandal - Kampong Speu
11:00Kep - Preah Sihanouk
11:30Becamex Binh Duong - XSKT Can Tho
11:30Makassar - Shan United
13:00BUFC - Kerala
13:45Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
13:45Chiangmai - Kasetsart Üniversitesi
13:45Samut Sakhon - Siam Navy
13:45Chiangrai United - Trat
13:45Chonburi - Nakhon Ratchasima
14:00Kaya - Tampines Rovers
14:00Flora Tallinn - Sogndal Fotball
14:00KhonKaen - Nong Bua Pitchaya
14:00Udon Thani - Sisaket
14:00Suphanburi - Prachuap
15:00KFUM - HamKam
15:00Spartak Zdrepceva - Mladost Lučani
15:00Ayutthaya United - Phrae United
15:00Lampang - Uthai Thani
15:00Nakhon Pathom United - Ranong
15:00Bangkok Glass - Police Tero
15:00Ratchaburi - Buriram United
15:00Sukhothai - Port
15:30Al-Qadisiyah - Ain Al-Atawlah
15:55Al-Bukayriyah - Al-Nahda Club Al-Khobar
16:00Inđija - Crvena Zvezda
16:00Najran - Al-Shoulla Al Kharj
16:00Chai - Khon Kaen United
16:00Customs United - Chiangmai United
16:00Rayong - Muangthong United
16:00Samut Prakan City - Bangkok United
16:00Police - Kampala Capital City Authority
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
16:30Altınordu - Erzurumspor
16:30Al-Shorta Baghdad - Baghdad
16:30Tabor Sežana - Domžale
16:30Mbarara City - FC
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Vipers - Maroons
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Bengaluru - Maziya
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926
17:00Picerno - Calcio Catania
17:00Sicula Leonzio - Casertana
18:00Kharaitiyat - Bidda
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
18:00Lusail - Waab
18:00Muaither - Al Shamal
18:00Salamis Famagusta - Anorthosis Famagusta
18:00Sarpsborg 08 - Torpedo Moskova
18:00Togo-Port - Anges
18:00Gbohloe-su - Ifodje
18:00Bulgaristan - Beyaz Rusya
18:15Ittifaq Maqaba - Malkiya Club
18:15Sitra Club - Town
18:20Jeel Club - Jabalain
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Flekkerøy - Jerv
19:00Mura 05 - Maribor
19:05Al-Ansar Medina - Al-Kawkab
19:15Fakel Voronezh - Rostov-on-Don
19:30Tidjikja - Police
20:00Braga - Rangers
20:00Braga - Glasgow Rangers (beIN SPORTS HD 2)
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
20:00Capitalinos - Deportivo Mictlán
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
20:00Ruch Radzionków - Orzel Psary Babianice
20:00Čukarički - Voždovac
20:00Mačva Šabac - Backa Topola
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
20:00FK - Javor Ivanjica
20:00Vojvodina - Radnički Niš
20:00Partizan Belgrade - Proleter Novi
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
20:30Deportivo Linares - Huétor Vega
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
20:30Teramo - Potenza
20:30Cavese - Rende
20:30Lunds - Trelleborgs
21:00Wacker 90 Nordhausen - Babelsberg 03
21:00Hennef 05 - Alemannia Aachen
21:00Viktoria Glesch Paffendorf - Duren
21:00Akarps - Lunds
21:3003 Hilden - Sportfreunde Baumberg
21:30Blau-Weiss Friesdorf - Pesch 1956
21:30Germania Windeck - Viktoria 08 Arnoldsweiler
21:30CRAC - Ipora
21:30Antoniano - San Roque de Lepe
21:30Sahel Mauritania - Kedia
22:00Always Ready - Oriente Petrolero
22:00Flamengo - Piauí Esporte Clube
22:00Ciudad de Lucena - Xerez
22:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Juventude
22:30College 1975 - Mons Calpe
22:30Maracena - Atlético Mancha Real
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
22:45Fulham - Swansea City
22:45Hull City - Barnsley
22:45Middlesbrough - Leeds United
22:45Millwall - Birmingham City
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
22:45Millwall - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
22:45Lewes - Bognor Regis Town
22:45Malahide United - Portmarnock
22:45Portlaoise - Inchicore Athletic
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
22:45Brechin City - Queen's Park
22:45Civil Service Strollers - East Kilbride
22:45Monopoli - Rieti
22:45Ternana Calcio - Bari
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
23:00Reading - Wigan Athletic
23:00Lyon - Juventus
23:00Real Madrid - Manchester City
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
23:00Ceará Sporting Club - Botafogo da Paraíba
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
23:00Centro Atlético Fénix - Club Atlético Torque
23:30Municipal Limeño - Chalatenango
23:35Aldosivi - Club Atlético Talleres
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
00:00Deportivo San Pedro - Coatepecano
00:15Agila - Jocoro
00:15CD - Sonsonate
00:30Once Municipal - Isidro Metapán
00:30Sansare - Deportivo Carchá
01:15Club Bamin Real Potosí - Atletico Palmaflor Vinto
01:15Paraná Clube - Associação Desportiva Bahia de Feira
01:15Club Nacional Asuncion - Bajai
01:15Liverpool Montevideo - Llaneros
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
01:30Vitoria - Real Noroeste Capixaba
01:30Santa Cruz Futebol Clube - Frei Paulistano
02:00Salgueiro - Sport Club do Recife
02:00York City - Carlos
02:30Ferroviário Atlético Clube - Águia Negra
02:30River-PI - America Natal
03:30Deportivo Pasto - Huachipato
03:30Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético Lanús
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
06:00Club América - Comunicaciones
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
19:00Bursaspor - Altay
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Basel - APOEL
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
20:55Gent - Roma
20:55LASK Linz - Alkmaar
20:55Malmö - Wolfsburg
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
20:55Espanyol - Wolverhampton
20:55M.Başakşehir - Sporting Lisbon (beIN SPORTS HD 1)
20:55Porto - Leverkusen (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Malmö - Wolfsburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Gent - Roma (beIN SPORTS HD 2)
22:00Real Santa Cruz - Club Bolívar
23:00Francis - Hartstown Huntstown
23:00Crumlin United - University College Dublin
23:00Ajax - Getafe
23:00Arsenal - Olympiacos
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
23:00Celtic - Copenhagen
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
23:00Manchester United - Club Brugge
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
23:00Sevilla - Cluj
23:00Manchester Utd - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Ajax - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
01:15Club Plaza Colonia de Deportes - Zamora
01:15Club Guaraní - Palestino
03:30Audax Italiano - Cusco
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
06:00Angeles - Club León
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
17:00Sesvete - Međimurje
17:00Doxa Drama - Giannina
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
19:00Slaven Belupo - Varaždin
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
20:00Viborg - Hvidovre
20:00Pau - Dunkerque
20:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
20:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
20:00Club Cienciano Cusco - Ayacucho
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:30Karlsruher - Nurnberg
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
21:00Saarbrucken - Balingen
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
21:00Gorica - Istra 1961
21:00Aarhus - Hobro
21:10Ried - Avusturya Lustenau
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
22:00Avranches - Quevilly
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
22:00Le - Cholet
22:00Stade Lavallois - Toulon
22:00Concarneau - Béziers
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
22:00Almere City - Helmond Sport
22:00Eindhoven - Excelsior
22:00Volendam - Ahead Eagles
22:00Maastricht - Den Bosch
22:00N.E.C. - Breda
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
22:00Auxerre - Chamois Niortais
22:00Nancy - Clermont Foot
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
22:00Châteauroux - Havre
22:00Mans - Avant de Guingamp
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
22:00Orléans - Troyes
22:00Valenciennes - Ajaccio
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
22:30Lommel - Roeselare
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
22:30Sint-Truidense - Mechelen
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
22:45Portsmouth - Rochdale
22:45Athlone Town - Cabinteely
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
22:45Drogheda United - Longford Town
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
22:45Hibernian - Inverness
22:45Cork City - Finn Harps
22:45Derry City - Bohemian
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
22:45Newbridge Town - Glenville
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Las Palmas - Málaga
23:00Virtus Entella - Krotone
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
23:00Cherry Orchard - Ballymun
23:00Kevins Boys - Corduff
23:00Templeogue United - United
23:00Tullamore Town - Greystones
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
23:00Swords Celtic - Dublin University
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
23:00Norwich City - Leicester City
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
00:30Delfin - Técnico Universitario
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Atlético San Luis - Juarez
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
06:10Club Tijuana - Puebla
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
14:00Don Benito - Villarrubia
14:00Córdoba - Algeciras
14:00Villarrobledo - Badajoz
14:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
14:00Cartagena - Marbella
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
14:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
14:00Farense - Académico de Viseu
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
14:30Sollentuna - Göteborg
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
15:00Erzgebirge - Hamburger
15:00Greuther Furth - Stuttgart
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
15:00Kolding - Næstved
15:00Astana - Kaysar
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
15:00Lviv - Oleksandriya
15:00Eibar - Levante
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Hull City - Leeds United
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
16:001860 München - Chemnitzer
16:00Aubstadt - Garching
16:00Bahlinger - Elversberg
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
16:001846 - Steinbach
16:00Heider - Jeddeloh
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
16:00Fremad Amager - Fredericia
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
16:00Niki Volos - Triglia
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
16:00Veria - Ierapetra
16:30Příbram - Mladá Boleslav
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
16:30Opava - Sigma Olomouc
16:30Teplice - Slovan Liberec
16:30Eskilsminne - Häcken
16:30Östersunds - GAIS
16:30Lafnitz - Kapfenberger
16:30Chippa United - AmaZulu
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Lorient - Chambly
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
17:00Cittadella - Cremonese
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
17:00Empoli - Pordenone Calcio
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
17:00Osijek - Hajduk Split
17:00Cibalia - Solin
17:00Dugopolje - Dubrava
17:00Orijent - Bijelo Brdo
17:00Cobh Wanderers - Marys
17:00Lazio - Bologna 1909
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Newtown
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Esbjerg - Nordsjælland
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
18:00Cardiff City - Brentford
18:00Fulham - Preston North
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
18:00Luton Town - Stoke City
18:00Millwall - Bristol City
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
18:00Reading - Barnsley
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
18:00Queen of the South - Greenock Morton
18:00Huesca - Extremadura
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
18:00Blackpool - Ipswich Town
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
18:00Burton Albion - Peterborough United
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
18:00Gillingham - Wimbledon
18:00Oxford United - Southend United
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
18:00Cambridge United - Carlisle United
18:00Colchester United - Cheltenham Town
18:00Exeter City - Crawley Town
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
18:00Grimsby Town - Northampton Town
18:00Macclesfield Town - Salford City
18:00Mansfield Town - Swindon Town
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
18:00Oldham Athletic - Newport County
18:00Port Vale - Scunthorpe United
18:00Stevenage - Walsall
18:00Braintree Town - Bath City
18:00Chippenham Town - Albans
18:00Dartford - Wealdstone
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
18:00Weymouth - Maidstone United
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
18:00Boston United - Farsley Celtic
18:00Chester - Gateshead
18:00Darlington - Brackley Town
18:00Gloucester City - Alfreton Town
18:00Bournemouth - Chelsea
18:00Hereford - Altrincham
18:00Newcastle United - Burnley
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
18:00West Ham United - Southampton
18:00King's Lynn Town - Southport
18:00Valencia - Real Betis
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
18:00Spennymoor Town - Telford United
18:00York City - Curzon Ashton
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
18:00Bromley - Sutton United
18:00Eastleigh - Halifax Town
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
18:00Torquay United - Chorley
18:00Woking - Maidenhead United
18:00Yeovil Town - Wrexham
18:00Clyde - Falkirk
18:00Dumbarton - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - East Fife
18:00Montrose - Airdrie United
18:00Stranraer - Peterhead
18:00Albion Rovers - Elgin City
18:00Brechin City - Stirling Albion
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
18:00Queen's Park - Annan Athletic
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
18:00Limassol - Ethnikos Achna
18:00Doxa Katokopias - Paphos
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
18:30Örebro - Brage
18:30Oskarshamns - Elfsborg
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
19:00Akhmat - Rostov
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
19:00Újpest - Puskás Akadémia
19:00Várda - Paksi
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
19:00Belchatow - Jastrzębie
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
19:30Kriens - Schaffhausen
19:301900 - Lausanne-Sport
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
20:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
20:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
20:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
20:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
20:00Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
20:00Maribor - Tabor Sežana
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:15Cádiz - Almería
20:15Feirense - Académica de Coimbra
20:30Heart of Midlothian - Rangers
20:30Köln - Schalke 04
20:30Watford - Liverpool
20:30Leganés - Deportivo Alavés
20:30Haag - Heracles Almelo
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
21:00Young Boys - Zürich
21:00Sion - Gallen
21:00United - Colorado Rapids
21:00Ave - Belenenses
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
21:30Ferencvárosi - Debreceni
21:30Botoșani - Steaua București
21:45Zwolle - Vitesse
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
22:00Legia Warsaw - Cracovia
22:00Amiens - Metz
22:00Monaco - Stade de Reims
22:00Montpellier - Strasbourg
22:00Stade Brestois 29 - Angers
22:00Toulouse - Stade Rennais
22:00Willow Park - Dublin
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:20Mirren - Aberdeen
22:30Royal Antwerp - Oostende
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:45Napoli - Torino
22:45Twente - Heerenveen
22:45Sligo Rovers - Waterford
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
23:00Granada - Celta de Vigo
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
23:30Boavista Porto - Vicente
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Sportny Talanty - PolitehnikaCANLI
22:30Hooligans Kyiv - BridzhezCANLI
01:00Combined School Tridents - Burger King Clapham Bulls
03:00Station Hill Cavaliers - Orange 3 Pinelands
03:00Texas AM - Kentucky (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 3 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Děčín - Allianz Swans
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 3 HD)
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Zenit Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
20:00CSKA Moskova - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Alba Berlin - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
22:05Maccabi FOX - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
23:00Baskonia - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30Blanch/Ficovich - Ore/RappCANLI
23:15Peter Polansky - Strong KirchheimerCANLI
23:10Vladimir Filippovich - Gennady UrbanovichCANLI
23:00Felix Corwin - Dennis NovikovCANLI
22:45Borna Gojo - Lorenzo GiustinoCANLI
22:30Harry Bourchier - Alex RybakovCANLI
22:30Emilio Gomez - Ricardo RodriguezCANLI
21:45Maria Sakkari - Tereza Martincova
22:45Lama/Seyboth Wild - Baena/Davidovich Fokina
22:45Alexa Noel - Diane Parry
22:45Maegan Manasse - Xiaodi
23:15Elizabeth Halbauer - Panna Udvardy
23:30Filip Horansky - Juan Pablo Patino-Samudio
23:30Francoise Abanda - Katherine Sebov
23:45Federico Coria - Juan Ignacio Londero
23:45Federico Coria - Juan Ignacio Londero
23:50Diaz Acosta/Tirante - Burruchaga/Lingua Lavallen
00:00Blanch/Ficovich - Ore/Rapp
00:00Nam/Song - Hidalgo/M. Redlicki
00:00Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Istomin/Cozbinov
00:30Gage Brymer - Gabriel Diallo
00:30Gabriela - Gabriela Talaba
00:30Kayla - Hailey Baptiste
00:30Yanina Wickmayer - Grace
01:00Hanna Chang - Seone Mendez
01:00Damir Dzumhur - Grigor Dimitrov
01:00Radu Albot - Pedro Martinez Portero
01:00Taro Daniel - Soon-Woo Kwon
01:00Kaja Juvan - Venus Williams
01:00Katie Boulter - Jasmine Paolini
01:00Zhu - Katarina Zavatska
01:30Sofia Sanchez - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
01:30Mccray/Sasano - Bektaş/Moore
01:30Perrin/Hsu - Danilovic/Jovic
02:00Nick Chappell - Akira Santillan
02:00Aragon/Kwiatkowski - Novikov/Harrison
02:00Halbauer/Chang - Guillermo/Tjandramulia
02:30Watson/Hibino - Kovinic/Jakupovic
02:30Paolo Lorenzi - Alejandro Tabilo
02:30Alex Bolt - Felix Auger Aliassime
02:30Steve Johnson - Dusan Lajovic
02:30Leylah Annie Fernandez - Nina Stojanovic
02:30Sara Errani - Sara Sorribes Tormo
03:00Jason Jung - Alexander Zverev
03:30Manuel Guinard - Tobias Simon
03:30Yusuke Takahashi - Tatsuma
04:00Bondarenko/Fichman - Bouzkova/Voracova
04:00Taylor Harry Fritz - John Millman
04:00Christina McHale - Lauren Davis
04:00Shelby Rogers - Katie Volynets
04:00Sloane Stephens - Renata Zarazua
04:30Karlovic - Evan King
04:30Rafael Nadal - Pablo Andujar
05:00Benjamin Lock - Geoffrey Blancaneaux
05:00Hiroko Kuwata - Abigail Tere-Apisah
05:00Naiktha Bains - Erika Sema
05:30Kalinskaya/Potapova - Kravchuk/Olmos
05:30John Isner - Mischa Zverev
05:30Usue Maitane Arconada - Caroline Dolehide
06:30Tobias Kamke - Filip Peliwo
06:30Paige Mary Hourigan - Irina Ramialison
07:00Nick Kyrgios - Humbert
08:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
08:00Ching - Talia Gibson
08:00Zuzana Zlochova - Ivana Popovic
09:30Kung/Stefanini - Morisaki/Sema
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
09:30Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
09:30Ureke/Fanning - Aiava/Myers
10:00Dimitriy Voronin - Toledo Bague
10:00Ergi Kirkin - Gianluigi Quinzi
10:00Fabian Marozsan - Edan Leshem
10:00Pedro Cachin - Vaclav Safranek
10:00Francisca Jorge - Melanie Stokke
10:00İpek Öz - Ekaterina Shalimova
10:00Tina Cvetkovic - Manca Pislak
10:00Yuliana Lizarazo - Maria Herazo Gonzalez
11:00Francesco Maestrelli - Vaughn Hunter
11:00Issei Okamura - Ryota Tanuma
11:30Jordan Correia Passos Do Carmo - Sahar Simon
11:30Filipa Santos - Oana Gavrila
11:30Anna Ukolova - Lina Glushko
11:30Aziz Kijametovic - Long Yeung
11:30Andreea Prisacariu - Sina Herrmann
11:30Irys Ekani - Natalia Orlova
11:30Jenny Duerst - Nadia Echeverria Alam
11:30Marsel Ilhan - Holger Vitus Nodskov Rune
11:30Yshai Oliel - Yunseong Chung
11:30Anna Gabric - Lovric
11:30Eleonora Molinaro - Ayşegül Mert
11:30Francesca Curmi - Melis Sezer
11:30Lucie Wargnier - Eliessa Vanlangendonck
11:30Wensveen - Nina Potocnik
12:00Danylo Kalenichenko - Pavel Shumeiko
12:00Peter Benjamin Privara - Leandro Riedi
12:00Vitaliy Sachko - Matvey Minin
12:00Elliot Benchetrit - Benjamin Bonzi
12:00Brkic/Vega Hernandez - Nielsen/Puetz
12:00Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
12:00Fiona Ganz - Gergana Topalova
12:30Piotr Galus - Soichiro Moritani
12:30Ryan Nijboer - Lorenzo Rottoli
13:00Andrey Rublev - Filip Krajinović
13:00Pierre-Hugues Herbert - Daniel Evans
13:00Buvaysar Gadamauri - Eleftherios Theodorou
13:00Wilfredo Gonzalez - Filip Cristian Jianu
13:00Ines Murta - Emily Appleton
13:00Rebeka Masarova - Corinna Dentoni
13:00Paul Woerner - Guillaume Dermiens
13:00Vinayak Sharma Kaza - Nicolas Alvarez Varona
13:00Alice Rame - Franziska Sziedat
13:00Jacqueline Cabaj Awad - Hong Yi Cody Wong
13:00Marie Villet - Joanna Zawadzka
13:00Bart Stevens - Added
13:00George Houghton - Christopher Heyman
13:00Marco Bortolotti - Den Heijer
13:00Riccardo Bonadio - Peter Bothwell
13:00Terence - Fabio Coelho
13:00Jonas Forejtek - Alen Avidzba
13:00Anastasia Nefedova - Zeynep Sönmez
13:00Olivia Gram - Caroline Uebelhoer
13:00Suzan Lamens - Oleksandra Oliynykova
13:30Fabien Reboul - Constant Lestienne
13:30Raul Brancaccio - Mattia Bernardi
13:30Christoph Negritu - Kristof Minarik
13:30Dominic Stephan Stricker - Petr Michnev
14:00Luca Nardi - David Poljak
14:00Simon Yitbarek - Chien-Hsun
14:00Jelena Ostapenko - Petra Kvitova
14:30Dennis Novak - Karen Khachanov
14:30Constantin Schmitz - Wehnelt
14:30Marius Ruzgas - Amar
14:30Nicholas David Ionel - Antonio Massara
14:30Chantal Skamlova - Andreea Amalia Rosca
14:30Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
14:30Baptiste Crepatte - Lukas Krainer
14:30Hugo Schott - Thomas Laurent
14:30Carole Monnet - Valentina Ryser
14:30Pisane/Every - He/Hua
14:30Anton Matusevich - Patrick Foley
14:30Evan Furness - Karl Friberg
14:30Benjamin Winter Lopez - Damien Bayard
14:30Blake Ellis - Riaan Du Toit
14:30Joao Monteiro - Ricardo Ojeda Lara
15:00Alexander Bublik - Stefanos Tsitsipas
15:00Krawietz/Mies - Rojer/Tecau
15:00Illya Marchenko - Marco Trungelliti
15:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
15:00Janos Fekete - Albano Olivetti
15:00Lemstra - Andrej Glvac
15:00Piotr Grynkowski - Satral
15:00Marko Miladinovic - Dimitar Kuzmanov
15:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Michael Vrbensky
15:00Linnea Malmqvist - Marion Viertler
15:00Oana Georgeta Simion - Jiangxue
15:30Amanda Anisimova - Svetlana Kuznetsova
15:30Ashleigh Barty - Elena Rybakina
15:30Kiki Bertens - Saisai Zheng
15:30Hugo Gaston - Yannick Maden
15:30Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
15:30Daniele Capecchi - Alexis Canter
15:30Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
15:30Simon Anthony Ivanov - Giorgio Ricca
16:00Krupenina/Shytkouskaya - Saner/Hoedt
16:00Kilani/Ouakaa - Barbu/Kijametovic
16:00Jeremy Jahn - Jonathan Mridha
16:00Kristjan Tamm - Louis Wessels
16:00Hands - Sean Hodkin
16:00Valentin Royer - Christian Samuelsson
16:00Kenny de Schepper - Alberto Barroso Campos
16:00Miguel Damas - Timo Legout
16:00Nicolas Moreno De Alboran - Luis Faria
16:30Ram/Salisbury - Venus/Peers
16:30Botic Van De Zandschulp - Alex Molcan
16:30Dalibor Svrcina - Uladzimir Ignatik
16:30Jakob Aichhorn - Karlis Ozolins
16:30Patrik Rikl - Pavel Nejedly
17:00Yulia Putintseva - Belinda Bencic
17:00Krejcikova/Siniakova - Büyükakçay/Siegemund
17:30Richard Gasquet - Benoît Paire
17:30Ajradini/Rakic - Arcangioli/Cadantu
17:30Milan Welte - Juan Pablo Canas Garcia
17:30Tiago Cacao - Billy Harris
18:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
18:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
18:00Arends/Pel - Coria/Londero
18:00Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
18:00Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
18:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
18:00Blake Mott - Brayden Schnur
18:00Collin Altamirano - Arthur Rinderknech
18:00Patrik Niklas-Salminen - Maxime Cressy
18:00Vasek Pospisil - Kacper
18:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
18:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
18:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
18:00Aleksandar Kovacevic - Marc Polmans
18:00Diego Hidalgo - Jurij Rodionov
18:00Sung - Lloyd Glasspool
18:00Matija Pecotic - Cedrik-Marcel Stebe
18:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
18:00Gomez/Quiroz - King/Yang
18:00Gonzalez/Roelofse - Lindstedt/Polansky
18:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
18:00Camilo Ugo Carabelli - Juan Bautista Torres
18:00Francisco Comesana - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
18:00Ignacio Monzon - Franco Agamenone
18:00Juan Manuel Cerundolo - Mathias Zukas
18:00Roman Andres Burruchaga - Genaro Alberto Olivieri
18:00Thiago Agustin Tirante - Nicolas Alvarez
18:30Karolina Pliskova - Jabeur
18:30Jiri Vesely - Mathias Bourgue
19:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
19:00Hartono/Hogenkamp - Vojcinakova/Januskova
19:00Lee/Muntean - Maleckova/Moratelli
19:00Arthur Cazaux - Arjun Kadhe
19:00Pedro Araujo - Francisco Cabral
19:30Gael Monfils - Yasutaka Uchiyama
20:00Garbine Muguruza - Dayana Yastremskaya
20:00King/Reese - Guinard/Rinderknech
20:30Lapko/Morozova - Djoubri/Marcinkevica
21:30Granollers/Martos Gornes - Borg/Perchicot
00:00Heather Watson - Kateryna Bondarenko
00:00Tatjana Maria - Anastasia Potapova
00:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
00:00Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
00:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
00:00Perez/Sanders - Wang/Zhu
00:00Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
01:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
01:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
01:00Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac27.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac27.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.