Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac27.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
16:15Fanja - MirbatCANLI
16:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Katamon JerusalemCANLI
16:00Dhamk - Hazm RassCANLI
16:00Vysočina Jihlava - Ústí nad LabemCANLI
15:45Darul Takzim - KedahCANLI
15:45Borj Amri - Kalaâ SportCANLI
15:30Naft Masjed Soleyman - PaykanCANLI
15:15Wijaya - MSCANLI
15:00Oygarden - NorrbyCANLI
15:00Drita - Drenica SkënderajCANLI
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Sahel TartusCANLI
15:00Al-Wahda SC Damascus - TishreenCANLI
15:00Hutteen - Al-Shorta DamascusCANLI
15:00Nawair - Al-TaliaCANLI
15:00Al-Sinaat Al-Kahrabaiya - Naft MaysanCANLI
15:00Saipa - Sanat Naft AbadanCANLI
14:45Lokomotiv - AndijanCANLI
14:30Indian Arrows - Chennai CityCANLI
14:30Nordia Jerusalem - Hapoel AzorCANLI
14:30Esteghlal - Malavan
14:30Maccabi Yafo Kabilyo - Maccabi Sha'arayim
14:45Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Herzliya
14:45Maccabi Yavne - Hapoel Kfar Shalem
14:45Tira - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
15:00Chelyabinsk - Dolgoprudny
15:00Dobrudzha Dobrich - Chernomorets Balchik
15:00Spartak Vladikavkaz - Legion Makhachkala
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Jazira Hasakan
15:00Niroye Zamini - Qashqai
15:00Hapoel Bnei Arara - Maccabi Tzur Shalom
15:00Beitar Kfar Saba - Ironi Beit Dagan
15:15Maccabi Ironi Kiryat Ata - Hapoel Bnei Zalafa
15:45Bukedea - Doves All Stars
15:45Dove - Nyamityobora
15:45Villa - Bright Stars
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Petah Tikva
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Afula
16:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
16:00Digenis Ypsonas - Zakakiou
16:00Safa Club Dammam - Kholood
16:00Al-Washm - Al-Sahel Al-Qatif
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Larissa
16:00Grenland - Rosenborg
16:00Bullets - Songo
16:00Universidad Rey Juan Carlos - Comillas Pontifical University
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Bnei Lod
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ashkelon
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:25Fanja - Mirbat
16:30Hamriah - Taawon
16:30Urooba - Bataeh
16:30Al-Dhaid Sharjah - Masafi Club
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
16:30Tuzla City - Velež Mostar
16:30Kyetume - Onduparaka
16:30Saham Club - Al-Suwaiq
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
17:00Sesvete - Međimurje
17:00Pars Jonoubi - Tractor Tabriz
17:00Doxa Drama - Giannina
17:00BATE Borisov - Rukh Vinnyky
17:35Al-Ittihad Club Salalah - Khaboora
18:00Sotra - Lysekloster Idrettslag
18:00Chaika Peschanokopskoye - Viking
18:00Haugesund - Start
18:00Cesky Tesin - Bohumin
18:00Toppfotball - Elverum Fotball
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
18:30Busaiteen Club - Hidd
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
18:30Ranheim Fotball - Kristiansund
19:00Zamalek - Espérance de Tunis
19:00Khouribga - Rapide Oued
19:00Slaven Belupo - Varaždin
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
19:00ASIL Lysi - Aris Limassol
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
19:00Molde - Aalesunds
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
19:20Muscat - Nahda Al Buraimi
19:30Kuopion Palloseura - RoPS
19:30Armed Forces - Tallinding United
19:30Wallidan - Milan
19:30Ksar - Tevragh-Zeina
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Schwechat - Gerasdorf
20:00Notwane - Orapa United
20:00Viborg - Hvidovre
20:00Pau - Dunkerque
20:00Hermanas U 19 - Cordoba U 19
20:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
20:10Feiha - Al-Raed
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
20:30Karlsruher - Nurnberg
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
21:00Saarbrucken - Balingen
21:00Nöttingen - Neckarsulmer Sport-Union
21:00Bramfelder - Union Tornesch
21:00Tirana - Partizani Tirana
21:00Atibaia - Clube Atlético Penapolense
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
21:00Gorica - Istra 1961
21:00Andrews - Zebbug Rangers
21:00Aarhus - Hobro
21:00Fredrikstad - Ljungskile
21:10Ried - Avusturya Lustenau
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
21:30Rot-Weiss Essen - Lippstadt 08
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
21:30Victoria Hamburg - Teutonia 05 Ottensen
21:30Wiener Neustadt - Wiener Sport-Club
21:30First Vienna - Favoritner
21:30SNIM - Nouadhibou
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Süderelbe - Curslack-Neuengamme
22:00Wegberg-Beeck - SpVg Frechen 20
22:00Bangu Atlético Clube - Associação Atlética Portuguesa
22:00Raja Casablanca - Mazembe
22:00Avranches - Quevilly
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
22:00Le - Cholet
22:00Stade Lavallois - Toulon
22:00Concarneau - Béziers
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
22:00Asante Kotoko - Bechem United
22:00Almere City - Helmond Sport
22:00Eindhoven - Excelsior
22:00Volendam - Ahead Eagles
22:00Maastricht - Den Bosch
22:00N.E.C. - Breda
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
22:00Melilla - Vélez
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
22:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Fylkir
22:00Leiknir Reykjavík - Ungmennafélagið Afturelding
22:00Atletico Furrial - Llaneros
22:00Auxerre - Chamois Niortais
22:00Nancy - Clermont Foot
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
22:00Châteauroux - Havre
22:00Mans - Avant de Guingamp
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
22:00Orléans - Troyes
22:00Valenciennes - Ajaccio
22:15Breiðablik - Íþróttabandalag Akraness
22:15Heiligenkreuz - Stein Reinisch
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
22:30Lommel - Roeselare
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
22:30Ardoi Futbol Elkartea - Valle Egüés
22:30Gran Valencia - Atlético Club Mineros de Guayana
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
22:30Sint-Truidense - Mechelen
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
22:45Athlone Town - Cabinteely
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
22:45Drogheda United - Longford Town
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
22:45Newbridge Town - Glenville
22:45Glasgow - Cumbernauld Colts
22:45Spartans - Vale of Leithen
22:45Larne - Coleraine
22:45Portadown - Ballyclare Comrades
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
22:45Portsmouth - Rochdale
22:45Hibernian - Inverness
22:45Cork City - Finn Harps
22:45Derry City - Bohemian
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Norwich City - Leicester City
23:00Deportivo Laferrere - Sportivo Dock
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
23:00Cherry Orchard - Ballymun
23:00Kevins Boys - Corduff
23:00Templeogue United - United
23:00Tullamore Town - Greystones
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
23:00Swords Celtic - Dublin University
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
23:00Las Palmas - Málaga
23:00Virtus Entella - Krotone
23:05Defensores de Belgrano - Boys
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
00:00Union Viera - San Fernando
00:30Delfin - Técnico Universitario
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
01:00Club Atlético Tigre - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
01:00Volta Redonda - Macae Esporte
01:00Juan Jabloteh - Horquetta Rangers
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
01:15Guarani - Agua Santa
02:00Barretos Esporte Clube - Batatais
02:00Clube Atlético Linense - Desportivo Brasil
02:00Atlante - Venados
02:00Guairena - Club Libertad
02:00Point Fortin Civic - Police
02:00Caracas - Academia Puerto Cabello
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:00W Connection - Defence Force
03:00Hawke's Bay United - Southern United
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
03:30Estrella - La Fama
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Estudiantes Tecos - Atletico Reynosa
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
04:00Atlético San Luis - Juarez
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
05:00Alacranes de Durango - Deportivo Tepic
05:00Club Calor de San Pedro - Atletico San Francisco
05:00Francisco - Sporting San Miguelito
06:00Alebrijes de Oaxaca - Correcaminos
06:00Waitakere United - Hamilton Wanderers
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
06:10Club Tijuana - Puebla
07:30Adelaide Victory - White City FutbolClub
07:30West Adelaide - Western Strikers
07:30Cumberland United - North Eastern MetroStars
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
09:00Heidelberg United - Altona Magic
10:00Western Pride - Mitchelton FutbolClub
10:00North Shore Mariners - APIA Leichhardt Tigers
11:00Gold Coast United - Queensland Lions
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
11:15Logan Lightning - Ipswich Knights Soccer Club
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
11:30Seaford Rangers - South Adelaide Panthers
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
11:30Brisbane Strikers - Moreton Bay United
11:30Real Kashmir - Aizawl
11:30Boeung - Naga World
11:30Electricite du Cambodge - National Sports Academy
11:45Adelaide Vipers - Fulham United
11:45Playford City Patriots - Adelaide Hills Hawks
11:45Capalaba FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
12:00Southside Eagles - South United
12:00Redlands United FutbolClub - Gold Coast Knights
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
12:00Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
12:00Ayeyawady United - Hantharwady United
12:00Sagaing United - Magwe
12:00Sothern Myanmar - Yadanarbon
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00North Bangkok Üniversitesi - Bangkok Thonburi Üniversitesi
12:00Samut Prakan Customs United - Siam
12:15Clarence United - Hobart Olympia Warriors
12:15Slavoj Vysehrad - Loko Vltavín
12:30Megpayz Crusaderz - Brisbane City
12:30Viktoria Zizkov - Baník Sokolov
13:00Sevan - Ani
13:00Shirak - Noah Yerevan
13:00Astana - Kaysar
13:00Nairobi City Stars - Kenya Polisi
13:00Prostějov - Blansko
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
13:45Pyunik - Gandzasar
13:45Sisaket - Customs United
13:45Rayong - Suphanburi
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
14:00Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnudeild UMFG
14:00Phnom Penh Crown - Asia Europe University
14:00Forrestfield United - Western Knights
14:00Farense - Académico de Viseu
14:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom United
14:00Bangkok United - Chiangrai United
14:00Prachuap - Sukhothai
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
14:30Ankara Demirspor - Eyüpspor
14:30BAKspor - Afjet Afyonspor
14:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Tuzlaspor
14:30Persebaya 1927 - Persik Kediri
14:30East Bengal - Churchill Brothers
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
14:30Sollentuna - Göteborg
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:00Dassendorf - Osdorf
15:00Eilenburg - Union Sandersdorf
15:00Ludwigsfelder - Stendal
15:00Sumqayit - Keshla
15:00Kolding - Næstved
15:00Madura United - Barito Putera
15:00Dynamo de Douala - Racing Bafoussam
15:00Fauve Azur - OFTA of Kribi
15:00Chemelil Sugar - Leopards
15:00Mahia - Western Stima
15:00Kisumu All Stars - Tusker
15:00Sofapaka - Ulinzi Stars
15:00Bidco United - Josephs Youth
15:00Mount Kenya United - Fortune Sacco
15:00Vitia - Malisheva
15:00Dukagjini - Gjilani
15:00Eibar - Levante
15:00Feronikeli - Trepca 89
15:00Toppfotball - Mjøndalen
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
15:00Jableh - Al-Wathba
15:00Chiangmai - Khon Kaen United
15:00KhonKaen - Chiangmai United
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
15:00Lviv - Oleksandriya
15:00Diagoras Rodos - Egaleo
15:00Erzgebirge - Hamburger
15:00Greuther Furth - Stuttgart
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
15:15Kuching - FC
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
15:30Oberlausitz Neugersdorf - Grimma
15:30Notts County - Aveley
15:30Hull City - Leeds United
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
16:001860 München - Chemnitzer
16:00Bergisch Gladbach 09 - Bonner
16:00Rodinghausen - Haltern
16:00Wuppertaler - Rot-Weiß Oberhausen
16:00Aubstadt - Garching
16:00Bahlinger - Elversberg
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
16:001846 - Steinbach
16:00Heider - Jeddeloh
16:00Dorfmerkingen - Freiburger
16:00Freiberg - Ravensburg
16:00Stuttgarter Kickers - 08 Bissingen
16:00Brinkumer - Bremer TS Neustadt
16:00Vilbel - Ginsheim
16:00Eintracht Stadtallendorf - Baunatal
16:00Lehnerz - 1931 Eddersheim
16:00Merseburg - 1921 Krieschow
16:00Pampow - Torgelower SV Greif
16:00Phonix Lubeck - Eckernförder
16:00Bordesholm - Oldenburger
16:00Kropp - Union Neumünster
16:00Sport Union Mauer - Wienerberg
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
16:00Fremad Amager - Fredericia
16:00Taraji Wadi Al-Nes - Ahli Al-Khalil
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
16:00Kom Podgorica - Grbalj
16:00Podgorica - Titograd
16:00Zeta - Iskra Danilovgrad
16:00Petrovac - Buducnost Podgorica
16:00Rudar Pljevlja - Sutjeska
16:00Kelantan - Kuala Lumpur
16:00Pahang - Selangor
16:00Terengganu - Perak
16:00UiTM - Melaka United
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
16:00Bačka Palanka - Trayal
16:00Radnički 1923 - Zarkovo
16:00radnicki Pirot - Fraficar Beograd
16:00Kabel Novi - Buducnost Dobanovci
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
16:00Kasetsart Üniversitesi - Ayutthaya United
16:00Ratchaburi - Nakhon Ratchasima
16:00Niki Volos - Triglia
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
16:00Veria - Ierapetra
16:15Inter Turku - Turun Palloseura
16:20Al-Oruba - Oman
16:20Al-Seeb Sports Club - Rustaq
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
16:30Viktoria Griesheim - Steinbach
16:30Rot-Weiß Hadamar - Hessen Kassel
16:30Türk Gücü Friedberg - Hanau 93
16:30Waldgirmes - Hessen Dreieich
16:30Příbram - Mladá Boleslav
16:30Karbach - Arminia Ludwigshafen 03
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
16:30Lafnitz - Kapfenberger
16:30Opava - Sigma Olomouc
16:30Dibba Al Fujairah - Masfut
16:30Teplice - Slovan Liberec
16:30Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al-Hisn
16:30Mladost Doboj Kakanj - Široki Brijeg
16:30Zvijezda 09 - Željezničar Sarajevo
16:30Persiraja Aceh - Bhayangkara United
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
16:30Gokulam Kerala - Minerva Punjab
16:30Eskilsminne - Häcken
16:30Östersunds - GAIS
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
16:45Al-Nasr - Bahla Club
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
17:00Ponikve - Udarnik Kurilovec
17:00Spansko - Vinogradar
17:00Zagora Unešić - Neretva
17:00Uskok - Primorac Biograd na Moru
17:00Cobh Wanderers - Marys
17:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
17:00AS - Astres
17:00Foncha Street Bamenda - Renaissance FC de Ngoumou
17:00Leopard Sportif de Douala - Stade de Bertoua
17:00Progrès Niedercorn - Racing FC Union Lüksemburg
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Lazio - Bologna 1909
17:00Lorient - Chambly
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
17:00Cittadella - Cremonese
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
17:00Empoli - Pordenone Calcio
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
17:00Oberachern - Linx
17:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack
17:00Engers - Hertha Wiesbach
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl am See 1919
17:00Karabağ - Sabah Bakü
17:00Dynamic - Atletico Olympic
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
17:00Belouizdad - Kabylie
17:00Chennaiyin - FC
17:00Osijek - Hajduk Split
17:00Cibalia - Solin
17:00Dugopolje - Dubrava
17:00Orijent - Bijelo Brdo
17:00Jarun - Maksimir
17:00Nask Nasice - Dakovo
17:00HASK Zagreb - Vrbovec
17:00Hrvace - Zmaj Blato
17:00Jadran Luka Ploče - Sloga Mravince
17:10Al-Muharraq - Manama Club
17:30Hassia Bingen - Gonsenheim
17:30Koblenz - Röchling Völklingen
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Newtown
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
18:00Pfeddersheim - Dudenhofen
18:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg
18:00Béjaïa - Harrach
18:00Arzew - Annaba
18:00Racing Club Rélizane - Khroub
18:00Arba - Tadjenant
18:00Tlemcen - Olympique de Médéa
18:00Dreams - Aduana Stars
18:00Blackpool - Ipswich Town
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
18:00Burton Albion - Peterborough United
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
18:00Gillingham - Wimbledon
18:00Oxford United - Southend United
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
18:00Cambridge United - Carlisle United
18:00Colchester United - Cheltenham Town
18:00Exeter City - Crawley Town
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
18:00Grimsby Town - Northampton Town
18:00Macclesfield Town - Salford City
18:00Mansfield Town - Swindon Town
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
18:00Oldham Athletic - Newport County
18:00Port Vale - Scunthorpe United
18:00Stevenage - Walsall
18:00Gosport Borough - Farnborough
18:00Harrow Borough - Salisbury City
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
18:00Hendon - Truro City
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
18:00Poole Town - Hayes & Yeading United
18:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
18:00Taunton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
18:00Wimborne Town - Chesham United
18:00Yate Town - Dorchester Town
18:00Barwell - Redditch United
18:00Biggleswade Town - Banbury United
18:00Hednesford Town - Leiston
18:00Hitchin Town - Peterborough Sports
18:00Kings Langley - Coalville Town
18:00Needham Market - Tamworth
18:00Nuneaton Town - Bromsgrove
18:00Rushden & Diamonds - Rushall Olympic
18:00Ives Town - Alvechurch
18:00Stourbridge - Lowestoft Town
18:00Braintree Town - Bath City
18:00Chippenham Town - Albans
18:00Dartford - Wealdstone
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
18:00Weymouth - Maidstone United
18:00Hornchurch - Haringey Borough
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Carshalton Athletic - Horsham
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
18:00Cheshunt - Folkestone Invicta
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Enfield Town - Kingstonian
18:00Leatherhead - Margate
18:00Wingate & Finchley - Lewes
18:00Worthing - Potters Bar Town
18:00Atherton Collieries - Matlock Town
18:00Buxton - Stafford Rangers
18:00United of Manchester - Warrington Town
18:00Gainsborough Trinity - South Shields
18:00Grantham Town - Stalybridge Celtic
18:00Hyde United - Lancaster City
18:00Morpeth Town - Bamber Bridge
18:00Nantwich Town - Mickleover Sports
18:00Scarborough Athletic - Redcliffe
18:00Whitby Town - Ashton United
18:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
18:00Boston United - Farsley Celtic
18:00Chester - Gateshead
18:00Darlington - Brackley Town
18:00Gloucester City - Alfreton Town
18:00Hereford - Altrincham
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
18:00King's Lynn Town - Southport
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
18:00Spennymoor Town - Telford United
18:00York City - Curzon Ashton
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
18:00Bromley - Sutton United
18:00Eastleigh - Halifax Town
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
18:00Torquay United - Chorley
18:00Woking - Maidenhead United
18:00Yeovil Town - Wrexham
18:00Barnet - Halesowen Town
18:00Concord Rangers - Royston Town
18:00Fylde - Harrogate Town
18:00Clyde - Falkirk
18:00Dumbarton - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - East Fife
18:00Montrose - Airdrie United
18:00Stranraer - Peterhead
18:00Albion Rovers - Elgin City
18:00Brechin City - Stirling Albion
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
18:00Queen's Park - Annan Athletic
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
18:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia
18:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Keflavík FutbolClub
18:00Limassol - Ethnikos Achna
18:00Doxa Katokopias - Paphos
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Dundela - Newry City АFC
18:00Knockbreda - PSNI
18:00UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
18:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
18:00Cobresal - Deportes Iquique
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
18:00Atlético Venezuela - Monagas
18:00Bournemouth - Chelsea
18:00Newcastle United - Burnley
18:00West Ham United - Southampton
18:00Valencia - Real Betis
18:00Esbjerg - Nordsjælland
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
18:00Cardiff City - Brentford
18:00Fulham - Preston North
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
18:00Luton Town - Stoke City
18:00Millwall - Bristol City
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
18:00Reading - Barnsley
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
18:00Queen of the South - Greenock Morton
18:00Huesca - Extremadura
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
18:20Ettifaq Dammam - Abha
18:30Al-Najma - Riffa
18:30Borac Banja Luka - Sarajevo
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
18:30Llosetense - Felanitx
18:30Örebro - Brage
18:30Oskarshamns - Elfsborg
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Mechtersheim - 07 Diefflen
19:00Teuta Durrës - Kukesi
19:00Mauerwerk - Stripfing Weiden
19:00Ahly Cairo - Mamelodi Sundowns
19:00Constantine - Magra
19:00Sétif - Hussein
19:00Saoura - Alger
19:00Bel-Abbès - Biskra
19:00Chippa United - AmaZulu
19:00Tarancon - Manchego
19:00Lagun Onak - Sodupe
19:00Fútbol Alcobendas Sport - Alcalá
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
19:00Prishtina - Ballkani
19:00Bregalnica Štip - Kit-Go Pehcevo
19:00VMFD Zalgiris Vilnius - Sūduva Marijampolė
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
19:00Újpest - Puskás Akadémia
19:00Várda - Paksi
19:00Belchatow - Jastrzębie
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Akhmat - Rostov
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
19:30Hala - Al-Ahli Club Manama
19:30HŠK Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
19:30Kriens - Schaffhausen
19:301900 - Lausanne-Sport
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
19:45Alger - Oran
19:45Dhofar S.C.S.C. - Sohar
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mariehamn - HIFK
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
20:00Panaderia Pulido - Atletico Tacoronte
20:00Benigánim - Acero
20:00Puerto Golfito - Municipal Garabito
20:00Union Titus Pétange - Victoria Rosport
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
20:00Beira-Mar - Torreense
20:00ASC Niarry Tally - ASEC Ndiambour
20:00Maribor - Tabor Sežana
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
20:15Feirense - Académica de Coimbra
20:15Cádiz - Almería
20:30Heart of Midlothian - Rangers
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Plasencia - Trujillo
20:30Köln - Schalke 04
20:30Watford - Liverpool
20:30Leganés - Deportivo Alavés
20:30Haag - Heracles Almelo
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
21:00Young Boys - Zürich
21:00Sion - Gallen
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
21:00Ungmennafélagið Víkingur - Fjölnir
21:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
21:00United - Colorado Rapids
21:00Ave - Belenenses
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
21:30Maccabi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim
21:30Ferencvárosi - Debreceni
21:30Botoșani - Steaua București
21:38Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
21:45Zwolle - Vitesse
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
22:00Legia Warsaw - Cracovia
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Dender - Tubize
22:00KMSK Deinze - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Lierse Kempenzonen - Thes Sport
22:00Patro Eisden Maasmechelen - La Louviere Centre
22:00Molenbeek - K. Rupel Boom
22:00Seraing United - Dessel Sport
22:00Wydad Casablanca - Étoile du Sahel
22:00Willow Park - Dublin
22:00Amiens - Metz
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
22:00Monaco - Stade de Reims
22:00Montpellier - Strasbourg
22:00Stade Brestois 29 - Angers
22:00Toulouse - Stade Rennais
22:08Elana Toruń - Górnik Łęczna
22:20Mirren - Aberdeen
22:30Royal Antwerp - Oostende
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sligo Rovers - Waterford
22:45Casertana - Cavese
22:45Napoli - Torino
22:45Twente - Heerenveen
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00San Telmo - Club Almirante Brown
23:00Club Comunicaciones - Argentino de Quilmes
23:00Granada - Celta de Vigo
23:00Universitario - Independiente de La Chorrera
23:00Lala - Trujillanos
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
23:30Boavista Porto - Vicente
23:30Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
23:30Orense Sporting Club - Guayaquil City
23:30Barranquilla - Bogotá
23:30Club Cienciano Cusco - Ayacucho
00:00Andrew Lions - Ellerton
00:00Grecia - Herediano
00:00Guanacasteca - Santa Rosa Santa Cruz
00:00Consultants Moravia - Municipal Turrialba
00:00Sporting San Jose - Curridabat
00:00Ciervos - Real Canamy Tlayacapan
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Uruapan
00:00River Plate Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
00:00Colo-Colo - Universidad de Concepción
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Mineros de Fresnillo
01:00Cosmopolites - Cavaly
01:00Club Canoneros Marina - Inter Playa del Carmen
01:00de Chihuahua - Atletico Saltillo
01:30Jose Earthquakes - Toronto
01:30Dakota - Bubali
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
02:00Dallas - Philadelphia Union
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
02:00Pachuca - Querétaro
02:00Paradise - Claytons Kola Tonic Notre Dame
02:00Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas
02:00Atlético Chiriquí - Club Deportivo Árabe Unido
02:00Costa del Este - Alianza de Panama
02:00Tauro - Club Deportivo Plaza Amador
02:00Deportivo Lara - Deportivo Táchira
02:10América de Cali - Deportivo Cali
02:15Club Nacional Asuncion - Club Olimpia
02:30Unión Española - Everton de Viña del
03:00Barcelona Sporting Club - Portoviejo
03:50Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
03:50Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
04:00Nashville - Atlanta United
04:00Club América - Club Necaxa
04:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
04:00Wellington - Eastern Suburbs
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
07:00Blacktown City - Sydney United
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
08:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves
08:30Rockdale City Suns - Manly United
09:00Albans Saints - Melbourne Knights
10:30Melbourne City - Brisbane Roar
11:00Brisbane Olympic United - Peninsula Power FutbolClub
11:00Marconi Stallions - Cronulla-Sutherland Sharks
11:30Persija Jakarta - Pusamania Borneo
11:30Persipura Jayapura - PSIS Semarang
12:00Poli Timisoara - Rapid București
12:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
13:00Polvorin - Compostela
13:00Basconia - Beasain
13:15Santurtzi - Santutxu
13:30Recambios Colon - Roda
13:30Carabanchel - Alamo
13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:45Siete Villas - Gimnastica de Torrelavega
14:00Horsens - Randers
14:00Mirandés - Girona
14:00Flora Tallinn - Narva Trans
14:00Ayrfield United - Ardmore Rovers
14:00Bangor - Edenderry Town
14:00Drumcondra - John Bosco
14:00Lucan United - Kilnamanagh
14:00University College Dublin - Leixlip United
14:00Internacional de Madrid - Ibiza
14:00Peña Deportiva - Marino de Luanco
14:00Prat - Lleida Esportiu
14:00Levante UD B - Ebro
14:00Ejea - Castellon
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
14:00Silva - Choco
14:00Lorca - Los Garres
14:00Montijo - Arroyo
14:00Covadonga - San Martin
14:00Europa - Sants
14:00Esport Club Granollers - Figueres
14:00Cristobal - Pobla de Mafumet
14:00Atlético Saguntino - Paterna
14:00Pozuelo de Alarcón - Fernando de Henares
14:00Znicz Pruszków - Pogon
14:00Erzurumspor - Menemen Belediyespor
14:00Ümraniyespor - Bursaspor
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Sevilla - Osasuna
14:00Tambov - Rubin Kazan
14:15Waalwijk - Utrecht
14:15Varzim - Mafra
14:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
14:30Persib Bandung - Persela Lamongan
14:30Makassar - Sleman
14:30Santa Marta - Real Burgos
14:30Falkenbergs - Halmstads
14:30Tvååkers - Norrköping
14:30Argesul Pitesti - Mioveni
14:30Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Sakaryaspor
14:30Kardemir Karabükspor - Kırşehirspor
14:30Niğde Belediyespor - Bandırmaspor
14:30Pendikspor - Manisa
14:30Sarıyer - Sancaktepe Belediyespor
14:30Tarsus İdman Yurdu - Çorum Belediyespor
14:30Utaş Uşakspor - Kastamonuspor
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
14:30Milan - Genoa
14:40Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
15:00Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
15:00Coventry City - Sunderland
15:00Marino - Tamaraceite
15:00Zorya Luhansk - Olimpik
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
15:05Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
15:15Levski Sofia - Slavia Sofia
15:30Arminia Вielefeld - Wehen Wiesbaden
15:30Pauli - Osnabruck
15:30Bochum - Sandhausen
15:30Union Furstenwalde - Bischofswerdaer 08
15:30Auerbach - Viktoria 1889
15:30Germania Halberstadt - Babelsberg 03
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg
15:45Karaiskakis - Apollon Smyrni
16:00Odense Boldklub - Silkeborg
16:00Ankaragücü - Sivasspor
16:00Meppen - Duisburg
16:00Hannover - Eintracht Norderstedt 03
16:00Oldenburg - Havelse
16:00Nykøbing - Skive
16:00Voždovac - Vojvodina
16:00Triglav Kranj - Mura 05
16:00Ionikos - Olympiakos Volou 1937
16:00Kavala - Ialyssos
16:00Kissamikos - Panachaiki
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Athletic Bilbao - Villarreal
16:30Eindhoven - Feyenoord
16:30Genk - Club Brugge
16:30Slovácko - Slavia Prague
16:30İstanbulspor - Adanaspor
16:30Čelik Zenica - Radnik Bijeljina
16:30Bali United Pusam - Persita Tangerang
16:30Bloemfontein Celtic - Baroka
16:30Polokwane City - Black Leopards
16:30Kalmar - Jönköpings Södra
16:30Karlskrona - Malmö
16:30Örgryte - Fotboll
16:30Siófok - Aqvital Csakvar
16:30Budafoki MTE-Ujbuda - Békéscsaba 1912 Előre
16:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
16:30Dunakanyar-Vác - Ajka
16:30Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcikai
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Krasnodar - FC
17:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
17:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
17:00Liège - Charleroi-Marchienne
17:00URSL Vise - Heist
17:00Vejle Boldklub - Køge
17:00Vendsyssel - Roskilde
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
17:00Rudeš - Kustosja
17:00Vaduz - Winterthur
17:00Reggina Calcio - Monopoli
17:00Rende - Viterbese Castrense
17:00Rieti - Sicula Leonzio
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
17:00Covilhã - Chaves
17:00Enosi Panaspropyrgiakos - Kalamata
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
17:00Nantes - Lille
17:00Everton - Manchester United
17:00Tottenham Hotspur - Wolverhampton
17:00Parma - SPAL
17:00Lecce - Atalanta
17:00Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
17:30Verona - Pegasus Saint-James
17:30Calcio Catania - Vibonese Calcio
17:30Nitra - ŠK Slovan Bratislava
17:30Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
17:30AS Trenčín - ŠKF Sereď
17:30Pohronie - Senica
17:30Ružomberok - Zemplín Michalovce
17:30MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
17:45Arda Kardzhali - Ludogorets 1945
18:00Aves - Paços de Ferreira
18:00Brøndby - Lyngby Boldklub
18:00Deportivo de La Coruña - Lugo
18:00Elche - Numancia
18:00Luzern - Basel
18:00Neuchâtel Xamax - Thun
18:00Servette - Lugano
18:00Johnstone - Celtic
18:00Cray Wanderers - Merstham
18:00Jeunesse Esch - F91 Dudelange
18:00Muhlenbach - Rodange 91
18:00Casa Pia - Cova da Piedade
18:00Estoril Praia - Vilafranquense
18:00Gloria Buzău - Universitatea Cluj
18:00Coquimbo Unido - Deportes La Serena
18:00Mladost Lučani - Čukarički
18:00Proleter Novi - Mačva Šabac
18:00Radnički Niš - Inđija
18:00Radnik Surdulica - FK
18:00Javor Ivanjica - Spartak Zdrepceva
18:00Backa Topola - Napredak Kruševac
18:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Espanyol - Atletico Madrid
18:30Tudelano - Unionistas de Salamanca
18:30Villalbés - Pontellas
18:30Portmany - Andratx
18:30Binéfar - Barbastro
18:30Robres - Brea
18:30Tolosa - Deusto
18:30Bembibre - Almazán
18:30Sundsvall - Varbergs BoIS
18:30Bromharitaojkarna - Hammarby
18:30Domžale - Celje
18:45Sparta Rotterdam - Emmen
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği
19:00LASK Linz - Hartberg
19:00Rheindorf Altach - Bull Salzburg
19:00Rapid Wien - Mattersburg
19:00Pölten - Wolfsberger
19:00Sturm Graz - Austriya Wien
19:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
19:00Bohemians 1905 Prag - Karviná
19:00Altay - Altınordu
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Langreo - Rosas
19:00Salmantino - Guijuelo
19:00Haro Deportivo - Barakaldo
19:00Badalona - Nucía
19:00Villarrobledo - Badajoz
19:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
19:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
19:00Club Rápido de Bouzas - Barco
19:00San Roque de Lepe - Rota
19:00Valdivia - Jerez
19:00Teruel - Fraga
19:00Tropezón - Union Club Cartes
19:00Terrassa - Cerdanyola del Vallès
19:00Sylla - Crevillente Deportivo
19:00Alzira - Olimpic de Xativa
19:00Cristo Atletico - Gimnástica Segoviana
19:00Ejido - Deportivo Linares
19:00Anorthosis Famagusta - Larnaca
19:00Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nicosia
19:00Budapest - Tiszakecske
19:00Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
19:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
19:00Vasas - Győri
19:00Universidad San Martín - Carlos Mannucci
19:00Girondins de Bordeaux - Nice
19:00Soçi - Arsenal Tula
19:30Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
19:30Hercules - Andorra
19:30Don Benito - Villarrubia
19:30Bari - Avellino 1912
19:30Potenza - Catanzaro 1929
19:30Paganese Calcio 1926 - Teramo
19:30Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
19:30Virtus Francavilla - Picerno
19:30Aston Villa - Manchester City
19:45Coruxo - Atlético Madrid B
20:00R. Charleroi - Standard Liège
20:00Copenhagen - Fodbold
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Sabadell - Llagostera
20:00Córdoba - Algeciras
20:00Cartagena - Marbella
20:00Sestao River Club - Vitoria
20:00Hapoel Marmorek - Ashdod
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:00Crvena Zvezda - Partizan Belgrade
20:00Aris - Atromitos
20:00Larissa - Asteras Tripolis
20:00Crete - Lamia
20:00Olympiacos - Panetolikos
20:00Panathinaikos - Volos
20:00Panionios - Athens
20:00Skoda Xanthi - PAOK
20:00Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
20:00Cagliari Calcio - Roma
20:15Fuenlabrada - Alcorcón
20:15Real Oviedo - Tenerife
20:15Palo - Huétor Vega
20:15Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
20:30Columbus Crew - York City
20:30Marítimo - Braga
20:30Independiente del Valle - Olmedo
20:30Calahorra - Leioa
20:30Mallorca - Getafe
21:00York Red Bulls - Cincinnati
21:00Beitar Jerusalem - Ashdod
21:15Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
22:00Ajax - Alkmaar
22:00Cercle Brugge - Gent
22:00Nacional Potosí - Strongest
22:00Deportivo Pasto - Equidad
22:00Llaneros Fútbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
22:45Juventus - Internazionale Milano
23:00Seattle Sounders - Chicago Fire Soccer Club
23:00Vitoria Guimaraes - Tondela
23:00Delfino Pescara 1936 - Ascoli Calcio 1898
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Club Bolívar - Club Bamin Real Potosí
23:00Aucas - Mushuc Runa Sporting Club
23:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
23:00Sport Boys Warnes - Club Universitario de Deportes
23:00Lyon - Saint-Étienne
23:00Real Madrid - Barcelona
23:30Tigres Futbol Club - Atlético Huila
23:35Aldosivi - Lorenzo de Almagro
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
00:00O'Higgins - Club Universidad de Şili
00:05Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
00:15Jose Oruro - Club Aurora
00:30Unión Magdalena - Boca Juniors De Cali
01:00Club Sando - Central
01:30Angeles - Inter Miami
01:30Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
01:40Club Atlético Lanús - Estudiantes de La Plata
01:45Rosario Central - Arsenal de Sarandí
01:45Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sporting Cristal
02:00Guadalajara - Club León
02:10Cúcuta Deportivo - Atlético Bucaramanga
02:15Sportivo Luqueno - Club Guaraní
02:30Oriente Petrolero - Club Jorge Wilstermann
02:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Leones
02:30Palestino - Deportes Antofagasta
03:30Portland Timbers - Minnesota United
03:45Club Santos Laguna - Atlas
03:50Club Atlético Vélez Sársfield - Argentinos Juniors
04:15Deportivo Pereira - Once Caldas
17:00Ergotelis - Levadiakos
18:30Vitosha Bistritsa - Etar 1924 Veliko Tarnovo
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü
19:00Giresunspor - Boluspor
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Hermannstadt - Chindia Targoviste
20:00İstanbul Başakşehir - Gaziantep
20:00Kayserispor - Göztepe
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00APOEL - Omonia
20:00Warta Poznań - Radomiak Radom
21:00Midtjylland - SønderjyskE
21:00Preussen Munster - Hansa Rostock
21:00Mjällby - Dalkurd
21:00Sandvikens - Djurgårdens
21:00Ahly Cairo - Wadi Degla
21:00Arab Contractors - Al-Masry Club
21:00ENPPI Club - Gouna
21:00Masr - Haras El-Hodood
21:00Misr El-Makasa - Ismaily
21:00Pyramids - Zamalek
21:00Smouha Sporting Club - El-Entag El-Harby
21:00Tala'ea El-Gaish - Aswan
21:00Tanta - Al-Ittihad Al-Sakndary
21:30Cluj - Astra Giurgiu
22:15Aalen - 08 Homburg
22:30Santa Clara - Porto
22:30Hannover 96 - Holstein Kiel
22:45Portsmouth - Arsenal
22:45Paris - Lens
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sampdoria - Hellas Verona
23:45Benfica - Moreirense
00:00Santiago Wanderers - Audax Italiano
01:00Club Atlético Patronato - Talleres de Córdoba
01:15Atletico Palmaflor Vinto - Always Ready
01:30Club Sol de América - Club Sportivo San Lorenzo
02:00Valledupar - Real Santander
02:30Curicó Unido - Huachipato
03:10Club Atlético Huracán - Independiente Avellaneda
03:15Deportivo Cuenca - Universidad Católica del Ecuador
03:30Royal Pari - Real Santa Cruz
04:00Sport Huancayo - Cusco
04:05Deportes Quindío - Orsomarso
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:30F.Düsseldorf - Paderborn (S SPORT 2 HD)
23:00Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
15:00Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
16:30Fatih Karagümrük - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
18:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
16:30Magic - CelticsCANLI
16:15Pampanga Lanterns - Juan KnightsCANLI
15:30Pacific Caesar Surabaya - Pelita Jaya EsiaCANLI
15:00Hapoel Holon - Hapoel JerusalemCANLI
16:00UR - IPRC South
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
05:30LA Clippers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
13:15Galatasaray - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Afyon Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Dallas Mavericks - Phoenix Suns (S SPORT HD)
16:00Richel Hogenkamp - Emma RaducanuCANLI
15:45Daniel Evans - Stefanos TsitsipasCANLI
15:45Teimuraz Gabashvili - Benjamin BonziCANLI
15:45Valentin Royer - Christopher HeymanCANLI
14:00Jessika Ponchet - Margot Yerolymos
14:00Kenny de Schepper - Sebastian Fanselow
15:00Samantha Murray - Amandine Hesse
15:00Mick Veldheer - Julian Ocleppo
15:00Raul Brancaccio - Alexander Erler
15:00Lukas Klein - Aldin Setkic
15:30Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
15:30Vrbensky/Forejtek - Altuna/Rune
15:30Prisacariu/Halemai - Mikulskyte/Echeverria Alam
15:30Dermiens/Loffhagen - Pontico/Folliot
15:30Ghorbel/Echargui - Barbu/Kijametovic
15:45Lizarazo/Herazo Gonzalez - Simion/Anil
15:45Berberovic/Cabaj Awad - Arshinkova/Topalova
16:00Kolodziejova/Skamlova - Murta/Appleton
16:00Nicolas Moreno De Alboran - Ricardo Ojeda Lara
16:15Ainitdinova/Kardava - Verner/Malmqvist
16:15Dentoni/Carrillo Marin - Gavrila/Rosca
16:15Wehnelt/Schmitz - Tomac/Jurman
16:30Jorda Sanchis/Erler - Ocleppo/Pellegrino
16:30Ruben Bemelmans - Nerman Fatic
16:30Grynkowski/Matuszewski - Lemstra/Negritu
17:00Cristina-Andreea Mitu - Lys
17:00Diāna Marcinkēviča - Vera Lapko
17:05Aryna Sabalenka - Svetlana Kuznetsova
17:30Hugo Grenier - Jerzy Janowicz
17:30Clara Tauson - Pemra Özgen
17:30Hartono/Hogenkamp - Gutierrez Carrasco/Cervino Ruiz
17:30Added/Hoyt - Jong/Stephens
17:30Hands/Emhardt - Walkow/Zielinski
17:30Cabral/Faria - Bothwell/Harris
17:30Winter Lopez/Roglan - Coelho/Fanselow
18:00Casper Ruud - Federico Delbonis
18:00Albie/Partaud - Bulgaru/Cascino
18:00Bemelmans/Masur - Bernardi/Ferrarolli
18:05Novak Djokovic - Gael Monfils
18:30Ashleigh Barty - Petra Kvitova
19:00Jurij Rodionov - Kaichi Uchida
19:00Quentin Halys - Ernests Gulbis
19:00Anna Zaja - Arlinda Rushiti
19:00Elmar Ejupovic - Francesco Forti
19:30Klaasen/Marach - Kontinen/Struff
19:30Thiago Monteiro - Albert Ramos
19:30Oceane Dodin - Jaqueline Adina Cristian
19:30Mariano Kestelboim - Franco Agamenone
20:00Hsieh/Strycova - Dabrowski/Ostapenko
20:00Liam Broady - Goncalo Oliveira
20:00Gonzalez/Roelofse - Glasspool/Lawson
20:30Bagnis/Cuevas - Arevalo/O'Mara
20:30Aleksandar Vukic - Denis Istomin
20:30Tomas Martin Etcheverry - Facundo Arguello
21:00Barrios Vera/Tabilo - Baena/Davidovich Fokina
21:00Jiri Vesely - Harold Mayot
21:00Laura Ioana Paar - Susan Bandecchi
21:00Yanina Wickmayer - Rebecca Sramkova
21:00Juan Manuel Cerundolo - Facundo Diaz Acosta
21:30Nam/Song - Lammons/Huey
22:00Jeffrey John Wolf - Cedrik-Marcel Stebe
22:30Hugo Dellien - Renzo Olivo
22:30Bonzi/Hoang - Weissborn/Sancic
22:30Hailey Baptiste - Xiaodi
23:30Maxime Cressy - Yusuke Takahashi
23:30Mikael Torpegaard - Marc Polmans
01:00Xiyu Wang - Heather Watson
01:00Geoffrey Blancaneaux - Arthur Rinderknech
01:00Broady/Clayton - Niklas-Salminen/Heliovaara
02:30Christian Garin - Thiago Seyboth Wild
02:30Bourchier/Peliwo - Drzewiecki/Oliveira
02:30Camilo Ugo Carabelli - Roman Andres Burruchaga
03:00Bondarenko/Fichman - Perez/Sanders
03:00John Isner - Taylor Harry Fritz
04:30Cabal/Farah - Mannarino/Martin
04:30Tobias Kamke - Kacper
05:00Leylah Annie Fernandez - Renata Zarazua
05:00Abigail Tere-Apisah - Irina Ramialison
05:00Destanee Aiava - Asia Muhammed
05:00Shiho Akita - Leonie Kung
05:00Sohyun Park - Jennifer Elie
06:00Dolehide/Sharma - Kravchuk/Olmos
06:00Guinard/Rinderknech - Pasha/Schnur
07:00Rafael Nadal - Grigor Dimitrov
07:30Cacic/Lajovic - Kubot/Melo

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac27.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac27.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.