Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac27.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
01:05Galacticos - BianconeriCANLI
00:30Dragon - Marte Soyapango
00:45Arsenal - Olympiacos
02:00Blackbirds - Ellerton
02:00Clube Náutico Capibaribe - Futebol Clube
02:00Vitoria Salvador - Maceio
02:05Club Atlético Patronato - Instituto Atlético Central Córdoba
03:30Audax Italiano - Cusco
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
03:30Club Blooming - Nacional Potosí
03:30Strongest - Royal Pari
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Vila Nova
03:30Amazonas - Nacional
03:40Atletico Cali - Fortaleza Zipaquira
06:00Angeles - Club León
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
06:00Dorados de Sinaloa - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
10:30Desperados - India Culture League
11:00NACO - Yarkhok United
11:30Baadraan Tehran - Damash Gilan
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
12:00Grunge Thistle - North Pine Sports Club
12:00Adelaide Raiders - Campbelltown City
12:00Brisbane Wolves - Rochedale Rovers FutbolClub
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
12:00Hapoel Qalansawe - Hapoel Hod HaSharon
12:00Hapoel Bnei Furadiss - Pardes Hanna-Karkur
12:00Myanmar Üniversitesi - Kachin United
12:00Myay - Mawyawadi
12:00ISPE - Zwegabin United
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
12:30Hapoel Ironi Gedera - Maccabi Ironi Sderot
12:45Sturt Lions - West Torrens Birkalla
12:45Modbury Jets - Para Hills Knights
13:00Aragats - Dilijan
13:00Lokomotiv Yerevan - Van
13:00Yerevan - Alashkert
13:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Maccabi Herzliya
13:00Hapoel Kfar Kanna - Haifa Robbie Shapiro
13:15Hapoel Bikat Hayarden - Ironi Or Yehuda
13:30Beitar Ramat - Maccabi Ironi Amishav
13:30Mighty Wanderers - Chicken Inn
13:30Kokand 1912 - Buhara
13:45Hapoel Kaukab - Hapoel Iksal Amad
13:45Dimona - Hapoel
14:00Rota - Puente Genil
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
14:00Almería B - Palo
14:00Maccabi Kiryat Gat - Holon Yermiyahu
14:00Hapoel Herzliya - Hapoel Migdal HaEmek
14:00Bnei Jaffa Ortodoxim - Shimshon Tel Aviv
14:00Otzma FC Holon - Tzairi Tayibe
14:00Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Ramot Menashe Meggido
14:00Maccabi Nujeidat Ahmed - Maccabi Bnei Raina
14:30Indian Arrows - Chennai City
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
14:30Nordia Jerusalem - Hapoel Azor
14:30Maccabi Yafo Kabilyo - Maccabi Sha'arayim
14:30Beitar Yavne - Beitar Ironi Kiryat
14:45Maccabi Yavne - Hapoel Kfar Shalem
14:45Tira - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
15:00Saipa - Sanat Naft Abadan
15:00Hapoel Bnei Arara - Maccabi Tzur Shalom
15:00Beitar Kfar Saba - Ironi Beit Dagan
15:00Drita - Drenica Skënderaj
15:00Ferizaj - Llapi Podujeve
15:00Oygarden - Norrby
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Jazira Hasakan
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Al-Sahel Tartus
15:00Al-Wahda SC Damascus - Tishreen
15:00Hutteen - Al-Shorta Damascus
15:00Nawair - Al-Talia
15:15Wijaya - MS
15:15Maccabi Ironi Kiryat Ata - Hapoel Bnei Zalafa
15:30Naft Masjed Soleyman - Paykan
16:00Beitar Tel Aviv Ramla - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Bnei Lod
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ashkelon
16:00Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Petah Tikva
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Afula
16:00Kafr Qasim - Hapoel Umm al-Fahm
16:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Katamon Jerusalem
16:00Digenis Ypsonas - Zakakiou
16:00Bullets - Songo
16:00Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
16:00Grenland - Rosenborg
16:00Darul Takzim - Kedah
16:00Borj Amri - Kalaâ Sport
16:00Bukedea - Doves All Stars
16:00Dove - Nyamityobora
16:00Villa - Bright Stars
16:10Dhamk - Hazm Rass
16:25Fanja - Mirbat
16:30Hamriah - Taawon
16:30Urooba - Bataeh
16:30Al-Dhaid Sharjah - Masafi Club
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
16:30Tuzla City - Velež Mostar
16:30Cape Umoya - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Kyetume - Onduparaka
16:30Saham Club - Al-Suwaiq
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
17:00Sesvete - Međimurje
17:00Pars Jonoubi - Tractor Tabriz
17:00Doxa Drama - Giannina
17:35Al-Ittihad Club Salalah - Khaboora
18:00Haugesund - Start
18:00Cesky Tesin - Bohumin
18:00Toppfotball - Elverum Fotball
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
18:30Busaiteen Club - Hidd
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
18:30Ranheim Fotball - Kristiansund
18:45Muscat - Nahda Al Buraimi
19:00Zamalek - Espérance de Tunis
19:00Slaven Belupo - Varaždin
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
19:00ASIL Lysi - Aris Limassol
19:00Molde - Aalesunds
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
19:30Kuopion Palloseura - RoPS
19:30Armed Forces - Tallinding United
19:30Wallidan - Milan
19:30Ksar - Tevragh-Zeina
20:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
20:00Notwane - Orapa United
20:00Viborg - Hvidovre
20:00Pau - Dunkerque
20:00Hermanas U 19 - Cordoba U 19
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
20:10Feiha - Al-Raed
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
20:30Karlsruher - Nurnberg
21:00Aarhus - Hobro
21:00Saarbrucken - Balingen
21:00Nöttingen - Neckarsulmer Sport-Union
21:00Bramfelder - Union Tornesch
21:00Tirana - Partizani Tirana
21:00Atibaia - Clube Atlético Penapolense
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
21:00Gorica - Istra 1961
21:00Fredrikstad - Ljungskile
21:00Andrews - Zebbug Rangers
21:10Ried - Avusturya Lustenau
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
21:30Victoria Hamburg - Teutonia 05 Ottensen
21:30Wiener Neustadt - Wiener Sport-Club
21:30First Vienna - Favoritner
21:30SNIM - Nouadhibou
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
22:00Auxerre - Chamois Niortais
22:00Nancy - Clermont Foot
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
22:00Châteauroux - Havre
22:00Mans - Avant de Guingamp
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
22:00Orléans - Troyes
22:00Valenciennes - Ajaccio
22:00Süderelbe - Curslack-Neuengamme
22:00Wegberg-Beeck - SpVg Frechen 20
22:00Bangu Atlético Clube - Associação Atlética Portuguesa
22:00Raja Casablanca - Mazembe
22:00Avranches - Quevilly
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
22:00Le - Cholet
22:00Stade Lavallois - Toulon
22:00Concarneau - Béziers
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
22:00Asante Kotoko - Bechem United
22:00Almere City - Helmond Sport
22:00Eindhoven - Excelsior
22:00Volendam - Ahead Eagles
22:00Maastricht - Den Bosch
22:00N.E.C. - Breda
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
22:00Melilla - Vélez
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
22:00Leiknir Reykjavík - Ungmennafélagið Afturelding
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:15Breiðablik - Íþróttabandalag Akraness
22:30Gran Valencia - Atlético Club Mineros de Guayana
22:30Sint-Truidense - Mechelen
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
22:30Lommel - Roeselare
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
22:30Ardoi Futbol Elkartea - Valle Egüés
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
22:45Portsmouth - Rochdale
22:45Athlone Town - Cabinteely
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
22:45Drogheda United - Longford Town
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
22:45Cork City - Finn Harps
22:45Derry City - Bohemian
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
22:45Newbridge Town - Glenville
22:45Glasgow - Cumbernauld Colts
22:45Spartans - Vale of Leithen
22:45Larne - Coleraine
22:45Portadown - Ballyclare Comrades
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
22:45Hibernian - Inverness
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Las Palmas - Málaga
23:00Virtus Entella - Krotone
23:00Deportivo Laferrere - Sportivo Dock
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
23:00Cherry Orchard - Ballymun
23:00Kevins Boys - Corduff
23:00Templeogue United - United
23:00Tullamore Town - Greystones
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
23:00Swords Celtic - Dublin University
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
23:00Norwich City - Leicester City
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
23:05Defensores de Belgrano - Boys
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
00:00Union Viera - San Fernando
00:30Delfin - Técnico Universitario
00:30Unión La Calera - Club Deportivo Universidad Católica
01:00Club Atlético Tigre - Gimnasia y Esgrima de Jujuy
01:00Volta Redonda - Macae Esporte
01:00Juan Jabloteh - Horquetta Rangers
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
01:15Guarani - Agua Santa
02:00Barretos Esporte Clube - Batatais
02:00Clube Atlético Linense - Desportivo Brasil
02:00Atlante - Venados
02:00Guairena - Club Libertad
02:00Caracas - Academia Puerto Cabello
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:00W Connection - Defence Force
03:00Hawke's Bay United - Southern United
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Atlético San Luis - Juarez
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
04:00Estudiantes Tecos - Atletico Reynosa
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
06:00Waitakere United - Hamilton Wanderers
06:10Club Tijuana - Puebla
07:30Adelaide Victory - White City FutbolClub
07:30West Adelaide - Western Strikers
07:30Cumberland United - North Eastern MetroStars
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
09:00Heidelberg United - Altona Magic
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
11:30Seaford Rangers - South Adelaide Panthers
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets
11:45Adelaide Vipers - Fulham United
11:45Playford City Patriots - Adelaide Hills Hawks
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
12:00Ayeyawady United - Hantharwady United
12:00Sagaing United - Magwe
12:00Sothern Myanmar - Yadanarbon
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
13:00Sevan - Ani
13:00Shirak - Noah Yerevan
13:00Astana - Kaysar
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
13:45Pyunik - Gandzasar
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
14:00Elmo Adab - Rayka Babol
14:00Fajr Sepasi - Sanat Mes Kerman
14:00Khosheh Talaei - Reyhan Alborz
14:00Rafsanjan - Aluminium Arak
14:00Navad Urmia - Sorkhpooshan Pakdasht
14:00Sepidrood Rasht - Arman Gohar
14:00Farense - Académico de Viseu
14:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
14:30Esteghlal - Malavan
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
14:30Sollentuna - Göteborg
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:00Erzgebirge - Hamburger
15:00Greuther Furth - Stuttgart
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
15:00Eibar - Levante
15:00Kolding - Næstved
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
15:00Lviv - Oleksandriya
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
15:30Hull City - Leeds United
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
16:001860 München - Chemnitzer
16:00Aubstadt - Garching
16:00Bahlinger - Elversberg
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
16:001846 - Steinbach
16:00Heider - Jeddeloh
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
16:00Fremad Amager - Fredericia
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
16:00Niki Volos - Triglia
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
16:00Veria - Ierapetra
16:20Al-Oruba - Oman
16:20Al-Seeb Sports Club - Rustaq
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Příbram - Mladá Boleslav
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
16:30Opava - Sigma Olomouc
16:30Teplice - Slovan Liberec
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Lafnitz - Kapfenberger
16:30Dibba Al Fujairah - Masfut
16:30Emirates Cultural Sport Club - Dibba Al-Hisn
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
16:30Eskilsminne - Häcken
16:30Östersunds - GAIS
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
16:45Al-Nasr - Bahla Club
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Lorient - Chambly
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
17:00Cittadella - Cremonese
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
17:00Empoli - Pordenone Calcio
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
17:00Lazio - Bologna 1909
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl am See 1919
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
17:00Belouizdad - Kabylie
17:00Chennaiyin - FC
17:00Osijek - Hajduk Split
17:00Cibalia - Solin
17:00Dugopolje - Dubrava
17:00Orijent - Bijelo Brdo
17:00Cobh Wanderers - Marys
17:00Valur FutbolClub - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
17:10Al-Muharraq - Manama Club
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Newtown
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Esbjerg - Nordsjælland
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
18:00Cardiff City - Brentford
18:00Fulham - Preston North
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
18:00Luton Town - Stoke City
18:00Millwall - Bristol City
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
18:00Reading - Barnsley
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
18:00Queen of the South - Greenock Morton
18:00Huesca - Extremadura
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
18:00Bournemouth - Chelsea
18:00Newcastle United - Burnley
18:00West Ham United - Southampton
18:00Valencia - Real Betis
18:00Blackpool - Ipswich Town
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
18:00Burton Albion - Peterborough United
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
18:00Gillingham - Wimbledon
18:00Oxford United - Southend United
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
18:00Cambridge United - Carlisle United
18:00Colchester United - Cheltenham Town
18:00Exeter City - Crawley Town
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
18:00Grimsby Town - Northampton Town
18:00Macclesfield Town - Salford City
18:00Mansfield Town - Swindon Town
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
18:00Oldham Athletic - Newport County
18:00Port Vale - Scunthorpe United
18:00Stevenage - Walsall
18:00Gosport Borough - Farnborough
18:00Harrow Borough - Salisbury City
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
18:00Hendon - Truro City
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
18:00Poole Town - Hayes & Yeading United
18:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
18:00Taunton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
18:00Wimborne Town - Chesham United
18:00Yate Town - Dorchester Town
18:00Barwell - Redditch United
18:00Biggleswade Town - Banbury United
18:00Hednesford Town - Leiston
18:00Hitchin Town - Peterborough Sports
18:00Kings Langley - Coalville Town
18:00Needham Market - Tamworth
18:00Nuneaton Town - Bromsgrove
18:00Rushden & Diamonds - Rushall Olympic
18:00Ives Town - Alvechurch
18:00Stourbridge - Lowestoft Town
18:00Braintree Town - Bath City
18:00Chippenham Town - Albans
18:00Dartford - Wealdstone
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
18:00Weymouth - Maidstone United
18:00Hornchurch - Haringey Borough
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
18:00Carshalton Athletic - Horsham
18:00Cheshunt - Folkestone Invicta
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
18:00Enfield Town - Kingstonian
18:00Leatherhead - Margate
18:00Wingate & Finchley - Lewes
18:00Worthing - Potters Bar Town
18:00Atherton Collieries - Matlock Town
18:00Buxton - Stafford Rangers
18:00United of Manchester - Warrington Town
18:00Gainsborough Trinity - South Shields
18:00Grantham Town - Stalybridge Celtic
18:00Hyde United - Lancaster City
18:00Morpeth Town - Bamber Bridge
18:00Nantwich Town - Mickleover Sports
18:00Scarborough Athletic - Redcliffe
18:00Whitby Town - Ashton United
18:00Witton Albion - Basford United FutbolClub
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
18:00Boston United - Farsley Celtic
18:00Chester - Gateshead
18:00Darlington - Brackley Town
18:00Gloucester City - Alfreton Town
18:00Hereford - Altrincham
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
18:00King's Lynn Town - Southport
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
18:00Spennymoor Town - Telford United
18:00York City - Curzon Ashton
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
18:00Bromley - Sutton United
18:00Eastleigh - Halifax Town
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
18:00Torquay United - Chorley
18:00Woking - Maidenhead United
18:00Yeovil Town - Wrexham
18:00Clyde - Falkirk
18:00Dumbarton - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - East Fife
18:00Montrose - Airdrie United
18:00Stranraer - Peterhead
18:00Albion Rovers - Elgin City
18:00Brechin City - Stirling Albion
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
18:00Queen's Park - Annan Athletic
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
18:00Limassol - Ethnikos Achna
18:00Doxa Katokopias - Paphos
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
18:00Cobresal - Deportes Iquique
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
18:20Ettifaq Dammam - Abha
18:30Al-Najma - Riffa
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
18:30Örebro - Brage
18:30Oskarshamns - Elfsborg
19:00Bel-Abbès - Biskra
19:00Chippa United - AmaZulu
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
19:00Újpest - Puskás Akadémia
19:00Várda - Paksi
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
19:00Belchatow - Jastrzębie
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
19:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:00Akhmat - Rostov
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
19:00Mauerwerk - Stripfing Weiden
19:00Constantine - Magra
19:00Sétif - Hussein
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
19:30Hala - Al-Ahli Club Manama
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
19:30Kriens - Schaffhausen
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
19:301900 - Lausanne-Sport
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
19:45Dhofar S.C.S.C. - Sohar
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
20:00Maribor - Tabor Sežana
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:15Feirense - Académica de Coimbra
20:15Cádiz - Almería
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Köln - Schalke 04
20:30Watford - Liverpool
20:30Leganés - Deportivo Alavés
20:30Haag - Heracles Almelo
20:30Heart of Midlothian - Rangers
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
21:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
21:00Young Boys - Zürich
21:00Sion - Gallen
21:00United - Colorado Rapids
21:00Ave - Belenenses
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
21:30Ferencvárosi - Debreceni
21:30Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
21:30Botoșani - Steaua București
21:45Zwolle - Vitesse
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Dender - Tubize
22:00KMSK Deinze - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Lierse Kempenzonen - Thes Sport
22:00Patro Eisden Maasmechelen - La Louviere Centre
22:00Molenbeek - K. Rupel Boom
22:00Seraing United - Dessel Sport
22:00Willow Park - Dublin
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
22:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
22:00Legia Warsaw - Cracovia
22:00Amiens - Metz
22:00Monaco - Stade de Reims
22:00Montpellier - Strasbourg
22:00Stade Brestois 29 - Angers
22:00Toulouse - Stade Rennais
22:20Mirren - Aberdeen
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Royal Antwerp - Oostende
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
22:45Sligo Rovers - Waterford
22:45Casertana - Cavese
22:45Napoli - Torino
22:45Twente - Heerenveen
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
23:00Granada - Celta de Vigo
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
23:30Orense Sporting Club - Guayaquil City
23:30Barranquilla - Bogotá
23:30Club Cienciano Cusco - Ayacucho
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
23:30Boavista Porto - Vicente
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
00:00Andrew Lions - Ellerton
00:00Ciervos - Real Canamy Tlayacapan
00:00Deportivo Dongu - Cuautla
00:00River Plate Asuncion - 12 de Octubre FutbolClub
00:00Colo-Colo - Universidad de Concepción
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
00:30Universidad Autónoma de Zacatecas - Mineros de Fresnillo
01:00Club Canoneros Marina - Inter Playa del Carmen
01:30Jose Earthquakes - Toronto
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
02:00Pachuca - Querétaro
02:00Dallas - Philadelphia Union
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
02:10América de Cali - Deportivo Cali
02:15Club Nacional Asuncion - Club Olimpia
02:30Unión Española - Everton de Viña del
03:00Barcelona Sporting Club - Portoviejo
03:00Club Sando - Central
03:50Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
03:50Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
04:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
04:00Wellington - Eastern Suburbs
04:00Club América - Club Necaxa
04:00Nashville - Atlanta United
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
09:00Albans Saints - Melbourne Knights
10:30Melbourne City - Brisbane Roar
12:00Poli Timisoara - Rapid București
12:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Flora Tallinn - Narva Trans
14:00Horsens - Randers
14:00Niroye Zamini - Qashqai
14:00Mirandés - Girona
14:00Ayrfield United - Ardmore Rovers
14:00Bangor - Edenderry Town
14:00Drumcondra - John Bosco
14:00Lucan United - Kilnamanagh
14:00University College Dublin - Leixlip United
14:00Internacional de Madrid - Ibiza
14:00Peña Deportiva - Marino de Luanco
14:00Prat - Lleida Esportiu
14:00Levante UD B - Ebro
14:00Ejea - Castellon
14:00Real Balompédica Linense - Recreativo de Huelva
14:00Znicz Pruszków - Pogon
14:00Sevilla - Osasuna
14:00Tambov - Rubin Kazan
14:00Erzurumspor - Menemen Belediyespor
14:00Ümraniyespor - Bursaspor
14:15Varzim - Mafra
14:15Waalwijk - Utrecht
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
14:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
14:30Falkenbergs - Halmstads
14:30Tvååkers - Norrköping
14:30Argesul Pitesti - Mioveni
14:30Milan - Genoa
14:40Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
15:00Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
15:00Coventry City - Sunderland
15:00Zorya Luhansk - Olimpik
15:05Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
15:15Levski Sofia - Slavia Sofia
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Arminia Вielefeld - Wehen Wiesbaden
15:30Pauli - Osnabruck
15:30Bochum - Sandhausen
15:30Union Berlin - Wolfsburg
15:30Union Furstenwalde - Bischofswerdaer 08
15:30Auerbach - Viktoria 1889
15:45Karaiskakis - Apollon Smyrni
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Odense Boldklub - Silkeborg
16:00Athletic Bilbao - Villarreal
16:00Meppen - Duisburg
16:00Hannover - Eintracht Norderstedt 03
16:00Oldenburg - Havelse
16:00Nykøbing - Skive
16:00Triglav Kranj - Mura 05
16:00Ionikos - Olympiakos Volou 1937
16:00Kavala - Ialyssos
16:00Kissamikos - Panachaiki
16:00Ankaragücü - Sivasspor
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Genk - Club Brugge
16:30Slovácko - Slavia Prague
16:30Krasnodar - FC
16:30Bloemfontein Celtic - Baroka
16:30Polokwane City - Black Leopards
16:30Kalmar - Jönköpings Södra
16:30Karlskrona - Malmö
16:30Örgryte - Fotboll
16:30Siófok - Aqvital Csakvar
16:30Budafoki MTE-Ujbuda - Békéscsaba 1912 Előre
16:30İstanbulspor - Adanaspor
16:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
16:30Dunakanyar-Vác - Ajka
16:30Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcikai
16:30Eindhoven - Feyenoord
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
17:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
17:00Nantes - Lille
17:00Everton - Manchester United
17:00Tottenham Hotspur - Wolverhampton
17:00Parma - SPAL
17:00Lecce - Atalanta
17:00Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
17:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
17:00Vejle Boldklub - Køge
17:00Vendsyssel - Roskilde
17:00Bengaluru - Atlético de Kolkata
17:00Rudeš - Kustosja
17:00Vaduz - Winterthur
17:00Reggina Calcio - Monopoli
17:00Rende - Viterbese Castrense
17:00Rieti - Sicula Leonzio
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
17:00Covilhã - Chaves
17:00Enosi Panaspropyrgiakos - Kalamata
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Leipzig - Bayer 04 Leverkusen
17:30Verona - Pegasus Saint-James
17:30Calcio Catania - Vibonese Calcio
17:30Nitra - ŠK Slovan Bratislava
17:30Spartak Trnava - ViOn Zlaté Moravce
17:30AS Trenčín - ŠKF Sereď
17:30Pohronie - Senica
17:30Ružomberok - Zemplín Michalovce
17:30MŠK Žilina - DAC 1904 Dunajská Streda
17:45Arda Kardzhali - Ludogorets 1945
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Brøndby - Lyngby Boldklub
18:00Deportivo de La Coruña - Lugo
18:00Elche - Numancia
18:00Luzern - Basel
18:00Neuchâtel Xamax - Thun
18:00Servette - Lugano
18:00Espanyol - Atletico Madrid
18:00Aves - Paços de Ferreira
18:00Cray Wanderers - Merstham
18:00Villarrobledo - Badajoz
18:00Casa Pia - Cova da Piedade
18:00Estoril Praia - Vilafranquense
18:00Gloria Buzău - Universitatea Cluj
18:00Coquimbo Unido - Deportes La Serena
18:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
18:00Johnstone - Celtic
18:30Tudelano - Unionistas de Salamanca
18:30Sundsvall - Varbergs BoIS
18:30Bromharitaojkarna - Hammarby
18:30Domžale - Celje
18:45Sparta Rotterdam - Emmen
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00LASK Linz - Hartberg
19:00Rheindorf Altach - Bull Salzburg
19:00Rapid Wien - Mattersburg
19:00Pölten - Wolfsberger
19:00Sturm Graz - Austriya Wien
19:00Swarovski Tirol - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
19:00Bohemians 1905 Prag - Karviná
19:00Girondins de Bordeaux - Nice
19:00Soçi - Arsenal Tula
19:00Altay - Altınordu
19:00Langreo - Rosas
19:00Salmantino - Guijuelo
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği
19:00Haro Deportivo - Barakaldo
19:00Badalona - Nucía
19:00Estudiantes de Mérida - Real Murcia
19:00UCAM Murcia - Yeclano Deportivo
19:00Anorthosis Famagusta - Larnaca
19:00Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nicosia
19:00Budapest - Tiszakecske
19:00Szeged 2011 - Szolnoki MÁV
19:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
19:00Vasas - Győri
19:00Universidad San Martín - Carlos Mannucci
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
19:30Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
19:30Aston Villa - Manchester City
19:30Hercules - Andorra
19:30Don Benito - Villarrubia
19:30Bari - Avellino 1912
19:30Potenza - Catanzaro 1929
19:30Paganese Calcio 1926 - Teramo
19:30Ternana Calcio - Bisceglie 1913 Don
19:30Virtus Francavilla - Picerno
19:45Coruxo - Atlético Madrid B
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
20:00R. Charleroi - Standard Liège
20:00Copenhagen - Fodbold
20:00Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
20:00Cagliari Calcio - Roma
20:00Sabadell - Llagostera
20:00Córdoba - Algeciras
20:00Cartagena - Marbella
20:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:00Crvena Zvezda - Partizan Belgrade
20:00Aris - Atromitos
20:00Larissa - Asteras Tripolis
20:00Crete - Lamia
20:00Olympiacos - Panetolikos
20:00Panathinaikos - Volos
20:00Panionios - Athens
20:00Skoda Xanthi - PAOK
20:15Fuenlabrada - Alcorcón
20:15Real Oviedo - Tenerife
20:15Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
20:30Mallorca - Getafe
20:30Columbus Crew - York City
20:30Marítimo - Braga
20:30Independiente del Valle - Olmedo
20:30Calahorra - Leioa
21:00York Red Bulls - Cincinnati
21:00Beitar Jerusalem - Ashdod
21:15Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
22:00Cercle Brugge - Gent
22:00Ajax - Alkmaar
22:00Deportivo Pasto - Equidad
22:00Llaneros Fútbol Club - Corporación Deportiva Real Cartagena
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
22:45Juventus - Internazionale Milano
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Delfino Pescara 1936 - Ascoli Calcio 1898
23:00Lyon - Saint-Étienne
23:00Real Madrid - Barcelona
23:00Seattle Sounders - Chicago Fire Soccer Club
23:00Vitoria Guimaraes - Tondela
23:00Aucas - Mushuc Runa Sporting Club
23:00Sport Boys Warnes - Club Universitario de Deportes
23:30Tigres Futbol Club - Atlético Huila
23:35Aldosivi - Lorenzo de Almagro
00:00Cerro Porteño - Club General Díaz
00:00O'Higgins - Club Universidad de Şili
00:05Rionegro Aguilas - Envigado Fútbol Club
00:30Unión Magdalena - Boca Juniors De Cali
01:30Angeles - Inter Miami
01:30Club Social y Deportivo Macará - Club Sport Emelec
01:40Club Atlético Lanús - Estudiantes de La Plata
01:45Rosario Central - Arsenal de Sarandí
01:45Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sporting Cristal
02:00Guadalajara - Club León
02:10Cúcuta Deportivo - Atlético Bucaramanga
02:15Sportivo Luqueno - Club Guaraní
02:30Corporación Club Deportivo Tuluá - Leones
02:30Palestino - Deportes Antofagasta
03:30Portland Timbers - Minnesota United
03:45Club Santos Laguna - Atlas
03:50Club Atlético Vélez Sársfield - Argentinos Juniors
04:15Deportivo Pereira - Once Caldas
17:00Ergotelis - Levadiakos
18:30Vitosha Bistritsa - Etar 1924 Veliko Tarnovo
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü
19:00Giresunspor - Boluspor
19:00Hermannstadt - Chindia Targoviste
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00İstanbul Başakşehir - Gaziantep
20:00Kayserispor - Göztepe
20:00APOEL - Omonia
20:00Warta Poznań - Radomiak Radom
21:00Midtjylland - SønderjyskE
21:00Preussen Munster - Hansa Rostock
21:00Mjällby - Dalkurd
21:00Sandvikens - Djurgårdens
21:00Ahly Cairo - Wadi Degla
21:00Arab Contractors - Al-Masry Club
21:00ENPPI Club - Gouna
21:00Masr - Haras El-Hodood
21:00Misr El-Makasa - Ismaily
21:00Pyramids - Zamalek
21:00Smouha Sporting Club - El-Entag El-Harby
21:00Tala'ea El-Gaish - Aswan
21:00Tanta - Al-Ittihad Al-Sakndary
21:30Cluj - Astra Giurgiu
22:15Aalen - 08 Homburg
22:30Hannover 96 - Holstein Kiel
22:30Santa Clara - Porto
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
22:45Paris - Lens
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest
22:45Sampdoria - Hellas Verona
22:45Portsmouth - Arsenal
23:45Benfica - Moreirense
00:00Santiago Wanderers - Audax Italiano
01:00Club Atlético Patronato - Talleres de Córdoba
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:30F.Düsseldorf - Paderborn (S SPORT 2 HD)
23:00Real Madrid - Eibar (spor SMART HD)
15:00Leganes - Valladolid (spor SMART HD)
16:30Fatih Karagümrük - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
18:00Valencia - Levante (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Mallorca - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Celta Vigo - Villarreal (spor SMART HD)
00:15Montreat College - Tennessee WesleyanCANLI
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
05:30LA Clippers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
13:15Galatasaray - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Afyon Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Dallas Mavericks - Phoenix Suns (S SPORT HD)
01:15Nam/Song - Gomez/QuirozCANLI
00:30Mikael Torpegaard - LiCANLI
00:00Goncalo Oliveira - Alex RybakovCANLI
23:10Vladimir Filippovich - Gennady UrbanovichCANLI
23:45Coria/Londero - Arevalo/O'Mara
00:45Yanina Wickmayer - Jamie Loeb
01:30Baptiste/Liu - Chong/Yu
01:58Lenz/Santillan - Broady/Clayton
02:00John Isner - Tommy Paul
02:00Xiyu Wang - Zhu
02:00Tobias Kamke - Brayden Schnur
02:00Guinard/Rinderknech - Corwin/Peniston
02:00Gabriel Alejandro Hidalgo - Facundo Arguello
02:30Christian Garin - Alejandro Davidovich Fokina
02:30Santamaria/Stojanovic - Bondarenko/Fichman
03:00Cabal/Farah - Gille/Vliegen
03:30Kyle Edmund - Taylor Harry Fritz
03:30Heather Watson - Christina McHale
03:30Pasha/Schnur - Novikov/Harrison
04:00Dolehide/Sharma - Seguel/Errani
04:30Cacic/Lajovic - Gonzalez/Skupski
04:30Kacper - Aragone
05:00Stanislas Wawrinka - Grigor Dimitrov
05:00Tamara Zidansek - Renata Zarazua
05:00Ching - Talia Gibson
05:00Sohyun Park - Amber Marshall
05:30Perez/Sanders - Watson/Hibino
06:00Mannarino/Martin - Zverev/Zverev
06:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
06:30Anastasia Potapova - Leylah Annie Fernandez
06:30Alexandra Bozovic - Asia Muhammed
06:30Arina Rodionova - Abigail Tere-Apisah
06:30Irina Ramialison - Alicia Smith
06:30Jennifer Elie - Lucrezia Stefanini
07:00Rafael Nadal - Soon-Woo Kwon
07:00Zidansek/Rus - Kravchuk/Olmos
07:30Dimitrov/Fritz - Kubot/Melo
08:00Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
08:00Ureke/Fanning - Aiava/Myers
09:30Parnaby/Smith - Culley/Preston
10:00Patael - Yshai Oliel
10:00Duje Ajdukovic - Fabian Marozsan
10:00Jonas Forejtek - Dimitar Kuzmanov
10:00Maxime Hamou - Pedro Cachin
10:00İpek Öz - Nina Potocnik
10:00Jiangxue - Maria Herazo Gonzalez
11:00Ekaterina Kazionova - Vivian Heisen
11:00Kamilla Rakhimova - Yuliya Hatouka
11:00Cezar Cretu - Soichiro Moritani
11:00Daniele Capecchi - Hoang
11:00Karim-Mohamed Maamoun - Ryota Tanuma
11:30Eleonora Molinaro - Eliessa Vanlangendonck
11:30Zeynep Sönmez - Melanie Stokke
11:30Miceli/Chung - Ilkel/Çelikbilek
11:30Jordan Correia Passos Do Carmo - Hamad Medjedovic
11:30Andreea Amalia Rosca - Rebeka Masarova
11:30Oana Gavrila - Noelia Bouzo Zanotti
12:30Anastasia Zakharova - Alina Charaeva
12:30Valentini Grammatikopoulou - Taisya Pachkaleva
13:00Antonio Cayetano March - Vasil Kirkov
13:00Nicholas David Ionel - Filip Cristian Jianu
13:00Arina Gabriela Vasilescu - Federica Rossi
13:00Darya Astakhova - Polina Leykina
14:00Jessika Ponchet - Margot Yerolymos
14:00Grammatikopoulou/Dzalamidze - Kubareva/Pepelyaeva
14:00Lansere/Rakhimova - Poznikhirenko/Heisen
15:00Saveljic/Celebic - Gonzalez/Katarina
15:00Wehnelt/Schmitz - Tomac/Jurman
15:30Myrtille Georges - Harmony
16:00Stefanos Tsitsipas - Daniel Evans
16:05Benjamin Bonzi - Teimuraz Gabashvili
17:00Diāna Marcinkēviča - Vera Lapko
17:00Aryna Sabalenka - Svetlana Kuznetsova
17:30Hugo Grenier - Jerzy Janowicz
18:00Hugo Dellien - Renzo Olivo
18:00Casper Ruud - Federico Delbonis
18:00Novak Djokovic - Gael Monfils
18:30Ashleigh Barty - Petra Kvitova
19:00Jurij Rodionov - Kaichi Uchida
19:00Quentin Halys - Ernests Gulbis
19:30Venus/Peers - Melzer/Roger-Vasselin
19:30Oceane Dodin - Jaqueline Adina Cristian
19:35Klaasen/Marach - Kontinen/Struff
20:00Hsieh/Strycova - Dabrowski/Ostapenko

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac27.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac27.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.