Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac27.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
17:00Avellino 1912 - Paganese Calcio 1926CANLI
17:00Picerno - Calcio CataniaCANLI
17:00Sicula Leonzio - CasertanaCANLI
16:30Al-Shorta Baghdad - BaghdadCANLI
16:30Akhisar Belediyespor - GiresunsporCANLI
16:30Altınordu - ErzurumsporCANLI
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)CANLI
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
16:00Al-Bukayriyah - Al-Nahda Club Al-KhobarCANLI
16:00Najran - Al-Shoulla Al KharjCANLI
15:45Inđija - Crvena ZvezdaCANLI
15:30Al-Qadisiyah - Ain Al-AtawlahCANLI
15:45Samut Prakan City - Bangkok United
16:00Police - Kampala Capital City Authority
16:00Vipers - Maroons
16:00Înainte Modelu - Dacia Unirea Brăila
16:00Motor Zaporizhia - Olympia Savyntsi
16:00VPK-Agro Magdalinovka - Volchansk
16:00Customs United - Chiangmai United
16:00Kyanos Astir Varis - Kryoneri
16:00Marko - Palliniakos
16:30Tabor Sežana - Domžale
16:30Rayong - Muangthong United
16:30Mbarara City - FC
16:30Zeleznicar Pancevo - Crvena Zvezda Mali Mokri
16:45Bengaluru - Maziya
17:00Pivara - Novi
17:00Poprad - ŠK Odeva Lipany
17:00Strela - Lokomotiv Liski
17:00Mountain - Watanga
18:00Bulgaristan - Beyaz Rusya
18:00Sarpsborg 08 - Torpedo Moskova
18:00Kharaitiyat - Bidda
18:00Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
18:00Lusail - Waab
18:00Muaither - Al Shamal
18:00Salamis Famagusta - Anorthosis Famagusta
18:00Togo-Port - Anges
18:00Gbohloe-su - Ifodje
18:15Ittifaq Maqaba - Malkiya Club
18:15Sitra Club - Town
18:20Jeel Club - Jabalain
18:30Vibonese Calcio - Virtus Francavilla
19:00Adanaspor - Ümraniyespor
19:00Mura 05 - Maribor
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:05Al-Ansar Medina - Al-Kawkab
19:15Fakel Voronezh - Rostov-on-Don
19:30Tidjikja - Police
20:00Braga - Rangers
20:00Flekkerøy - Jerv
20:00Ruch Radzionków - Orzel Psary Babianice
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Catocha
20:00Capitalinos - Deportivo Mictlán
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
20:00Čukarički - Voždovac
20:00Mačva Šabac - Backa Topola
20:00Napredak Kruševac - Radnik Surdulica
20:00FK - Javor Ivanjica
20:00Vojvodina - Radnički Niš
20:00Partizan Belgrade - Proleter Novi
20:00Celje - AŠK Bravo Publikum
20:00Braga - Glasgow Rangers (beIN SPORTS HD 2)
20:30Lunds - Trelleborgs
20:30Deportivo Linares - Huétor Vega
20:30Bisceglie 1913 Don - Viterbese Castrense
20:30Teramo - Potenza
20:30Cavese - Rende
21:00Moenchhof - Nickelsdorf
21:00Akarps - Lunds
21:00Hammer SpVg - Bonen
21:00Wacker 90 Nordhausen - Babelsberg 03
21:00Hennef 05 - Alemannia Aachen
21:00Viktoria Glesch Paffendorf - Duren
21:3003 Hilden - Sportfreunde Baumberg
21:30Blau-Weiss Friesdorf - Pesch 1956
21:30Germania Windeck - Viktoria 08 Arnoldsweiler
21:30CRAC - Ipora
21:30Antoniano - San Roque de Lepe
21:30Sahel Mauritania - Kedia
22:00Gloria - Nova Prata
22:00Always Ready - Oriente Petrolero
22:00Flamengo - Piauí Esporte Clube
22:00Ciudad de Lucena - Xerez
22:30Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Esporte Clube Juventude
22:30College 1975 - Mons Calpe
22:30Coria - Utrera
22:30Maracena - Atlético Mancha Real
22:45Blackburn Rovers - Stoke City
22:45Fulham - Swansea City
22:45Hull City - Barnsley
22:45Middlesbrough - Leeds United
22:45Millwall - Birmingham City
22:45Sheffield Wednesday - Charlton Athletic
22:45Millwall - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
22:45Havant & Waterlooville - Slough Town
22:45Grays Athletic - Sudbury
22:45Kingstonian - Corinthian-Casuals
22:45Lewes - Bognor Regis Town
22:45Malahide United - Portmarnock
22:45Portlaoise - Inchicore Athletic
22:45Maynooth University Town - Kilnamanagh
22:45Brechin City - Queen's Park
22:45Civil Service Strollers - East Kilbride
22:45Monopoli - Rieti
22:45Ternana Calcio - Bari
22:45Catanzaro 1929 - Reggina Calcio
23:00Lyon - Juventus
23:00Real Madrid - Manchester City
23:00Reading - Wigan Athletic
23:00Lyon - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
23:00Real Madrid - Manchester City (beIN SPORTS HD 1)
23:00Ceará Sporting Club - Botafogo da Paraíba
23:00Liffey Wanderers - Lucan United
23:00Centro Atlético Fénix - Club Atlético Torque
23:30Municipal Limeño - Chalatenango
23:35Aldosivi - Club Atlético Talleres
00:00Chimaltenango - CSyD Nueva Concepcion
00:00Deportivo San Pedro - Coatepecano
00:15Agila - Jocoro
00:15CD - Sonsonate
00:30Once Municipal - Isidro Metapán
00:30Sansare - Deportivo Carchá
01:00Estrela do Norte Futebol Clube - Desportiva Ferroviária
01:15Cerro Porteño - Barcelona Sporting Club
01:15Club Nacional Asuncion - Bajai
01:15Liverpool Montevideo - Llaneros
01:15Club Bamin Real Potosí - Atletico Palmaflor Vinto
01:15Paraná Clube - Associação Desportiva Bahia de Feira
01:30Vitoria - Real Noroeste Capixaba
01:30Santa Cruz Futebol Clube - Frei Paulistano
02:00York City - Carlos
02:00Rivadavia Lincoln - Club Atletico El Linqueno
02:00Salgueiro - Sport Club do Recife
02:30Ferroviário Atlético Clube - Águia Negra
02:30River-PI - America Natal
03:30Clube de Regatas do Flamengo - Independiente del Valle
03:30Sport Club Internacional - Deportes Tolima
03:30Deportivo Pasto - Huachipato
03:30Universidad Católica del Ecuador - Club Atlético Lanús
03:30Zapla - Atletico Cuyaya
03:30Club Jorge Wilstermann - Jose Oruro
03:40Deportes Quindío - Tigres Futbol Club
04:00Montreal Impact - Deportivo Saprissa
04:00Tigres de la UANL - Alianza San Salvador
04:00Deportivo Xinabajul - Solola
04:15Santa Tecla - Independiente San Vicente
05:00Deportivo Sacachispas - Achuapa
05:00Quiche - Deportivo Marquense
05:00Sacachispas - Achuapa
06:00Club América - Comunicaciones
09:15Southern Sporting Union - DMRAO
11:30Thoubal - Klasa
13:00Kapaz - Turan Tovuz
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:40Hajer Club - Akhdoud
16:00Strømsgodset - Tromsø
16:30Boluspor - Balıkesirspor
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Nasr Dubai - Al-Wahda Abu Dhabi
16:30Hatta Club - Ain
16:30KAMAZ Naberezhnye Chelny - Shinnik Yaroslavl
16:30Al-Zawra'a - Al-Kahraba
16:50Rayyan - Ahli Doha
16:50Al-Duhail - Al-Shahaniya Sports Club
18:00Oran - Saïda
18:15Tadamun Buri - Bahrain
18:15Qalali Club - Al-Ittihad Bahreyn
18:30Inter Zapresic - Lokomotiva
18:40Al-Taawon - Al-Hilal
19:00Bursaspor - Altay
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Chlef - Paradou
19:15Ajman Club - Dhafra Club
19:15Sharjah - Wasl
19:15Khimki - Tambov
19:30Sadd - Al-Arabi SC Katar
19:30Trarza - Nouakchott King's
20:40Nassr - Al-Ahli
20:55Basel - APOEL
20:55İstanbul Başakşehir - Sporting Lisbon
20:55Gent - Roma
20:55LASK Linz - Alkmaar
20:55Malmö - Wolfsburg
20:55Porto - Bayer 04 Leverkusen
20:55Espanyol - Wolverhampton
20:55Porto - Leverkusen (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Malmö - Wolfsburg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55M.Başakşehir - Sporting Lisbon (beIN SPORTS HD 1)
20:55Gent - Roma (beIN SPORTS HD 2)
21:30ASAC Concorde - JAHE
22:00Real Santa Cruz - Club Bolívar
22:00Ejido - Polideportivo Almeria
22:00Loja - Atlético Malagueño
22:30Glacis United - Manchester 62
22:30Killester Donnycarney - Collinstown FutbolClub
22:30Xerez Deportivo - Los Barrios
22:30Real Jaén - Club Deportivo Huétor
23:00Ajax - Getafe
23:00Arsenal - Olympiacos
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk
23:00Celtic - Copenhagen
23:00Internazionale Milano - Ludogorets 1945
23:00Manchester United - Club Brugge
23:00Bull Salzburg - Eintracht Frankfurt
23:00Sevilla - Cluj
23:00Ajax - Getafe (beIN SPORTS HD 2)
23:00Benfica - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Manchester Utd - Club Brugge (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Francis - Hartstown Huntstown
23:00Crumlin United - University College Dublin
23:00Antequera - Alhaurín de la Torre
23:00Motril - Torreperogil
01:15Club Aurora - Guabirá
01:15Club Plaza Colonia de Deportes - Zamora
01:15Club Guaraní - Palestino
02:00Blackbirds - Ellerton
02:05Club Atlético Patronato - Instituto Atlético Central Córdoba
03:30Audax Italiano - Cusco
03:30Fortaleza - Independiente Avellaneda
03:30Club Blooming - Nacional Potosí
06:00Angeles - Club León
06:00Seattle Sounders - Club Deportivo Olimpia
11:45Port Melbourne Sharks - Eastern Lions
12:00Sydney - Western Sydney Wanderers
12:00Green Gully - Avondale Heights FutbolClub
12:30Oakleigh Cannons - South Melbourne
14:00Rota - Puente Genil
14:00Ciudad de Torredonjimeno - Atletico Porcuna
14:00Almería B - Palo
14:30Arcos Club de Fútbol - Pozoblanco
16:00Villa - Bright Stars
16:10Dhamk - Hazm Rass
16:30Jazira Club - Khor Fakkan
16:30Baniyas - Shabab Al-Ahli Dubai
16:30Kyetume - Onduparaka
16:50Al-Sailiya - Al-Gharafa Sports Club
17:00Sesvete - Međimurje
17:00Doxa Drama - Giannina
18:20Adalah - Al-Faisaly Harmah
18:30Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Plovdiv
18:30Krylia Sovetov - Orenburg
19:00Slaven Belupo - Varaždin
19:00Al-Wakrah Sport Club - Salal
19:00Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Politehnica Iasi
19:15Fujairah - Ittihad Kalba
20:00Viborg - Hvidovre
20:00Pau - Dunkerque
20:00Academia Deportiva Cantolao - Atletico Grau
20:00Alianza Universidad - Deportivo Llacuabamba
20:00Club Cienciano Cusco - Ayacucho
20:00Dnipro-1 - Dynamo Kyiv
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
20:00Raków Częstochowa - Piast Gliwice
20:00Alanyaspor - Beşiktaş
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:10Feiha - Al-Raed
20:30Karlsruher - Nurnberg
20:30Jahn Regensburg - Dynamo Dresden
20:30SSV Regensburg - Dynamo Dresden (S SPORT 2 HD)
21:00Saarbrucken - Balingen
21:00Maritzburg United - Stellenbosch
21:00Gorica - Istra 1961
21:00Aarhus - Hobro
21:10Ried - Avusturya Lustenau
21:10Vorwarts Steyr - Juniors
21:30Lokomotive Leipzig - Meuselwitz
21:30Dinamo București - Academica Clinceni
22:00Avranches - Quevilly
22:00Bastia-Borgo - Lyon-Duchère
22:00Boulogne - Gazélec Ajaccio
22:00Le - Cholet
22:00Stade Lavallois - Toulon
22:00Concarneau - Béziers
22:00Créteil-Lusitanos - Red Star Saint-Ouen
22:00Villefranche - Bourg-Péronnas
22:00Almere City - Helmond Sport
22:00Eindhoven - Excelsior
22:00Volendam - Ahead Eagles
22:00Maastricht - Den Bosch
22:00N.E.C. - Breda
22:00Roda JC Kerkrade - Dordrecht
22:00Melilla - Vélez
22:00Grasshopper Club Zürich - Aarau
22:00Auxerre - Chamois Niortais
22:00Nancy - Clermont Foot
22:00Sochaux-Montbéliard - Rodez Aveyron Football
22:00Châteauroux - Havre
22:00Mans - Avant de Guingamp
22:00Stade Malherbe Caen - Grenoble Foot 38
22:00Orléans - Troyes
22:00Valenciennes - Ajaccio
22:00Chateauroux - Le Havre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Beerschot Wilrijk
22:30Lommel - Roeselare
22:30Virton - Oud-Heverlee Leuven
22:30Royale Union Saint-Gilloise - Westerlo
22:30Lynx - Lincoln Red Imps
22:30Castleknock Celtic - Ratoath Harps
22:30Kilbarrack United - Larkview Boys
22:30Broadford Rovers - Glebe North FutbolClub
22:30Patrick's CYFC - Mochta's
22:30Fortuna Düsseldorf - Hertha
22:30Sint-Truidense - Mechelen
22:30Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Caernarfon Town - Cefn Druids
22:45Portsmouth - Rochdale
22:45Athlone Town - Cabinteely
22:45Bray Wanderers - Wexford Gençlers
22:45Drogheda United - Longford Town
22:45University College Dublin - Cobh Ramblers
22:45Cork City - Finn Harps
22:45Derry City - Bohemian
22:45Shamrock Rovers - Dundalk
22:45Shelbourne - Patrick's Athletic
22:45Newbridge Town - Glenville
22:45Larne - Coleraine
22:45Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
22:45Hibernian - Inverness
22:45Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Flint Town United - Prestatyn Town
23:00Cherry Orchard - Ballymun
23:00Kevins Boys - Corduff
23:00Templeogue United - United
23:00Tullamore Town - Greystones
23:00Collinstown FutbolClub - Newtown Rangers
23:00Swords Celtic - Dublin University
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Melgar
23:00Norwich City - Leicester City
23:00Real Sociedad - Real Valladolid
23:00Las Palmas - Málaga
23:00Virtus Entella - Krotone
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Valladolid (spor SMART HD)
23:30Portimonense - Vitoria Setubal
00:30Delfin - Técnico Universitario
01:00Racing Club de Avellaneda - Newell's Old Boys
03:00Club Deportivo El Nacional - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:10Club Atlético Colón - Boca Juniors
03:40Junior de Barranquilla - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
04:00Alianza Lima - Club Centro Deportivo Municipal
04:00Atlético San Luis - Juarez
04:00Deportivo Toluca - Monterrey
06:00Monarcas Morelia - Cruz Azul
06:10Club Tijuana - Puebla
09:00Newcastle Jets - Perth Glory
09:00Heidelberg United - Altona Magic
11:00Dandenong Thunder - Bentleigh Greens
11:30Melbourne Victory - Adelaide United
12:00Hume City - Dandenong City Soccer Club
12:00Batrana Doamna - Ripensia Timisoara
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
12:00Dunărea Călărași - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Petrolul Ploiești - Farul Constanța
13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa
14:00CSKA Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
14:00Villarrobledo - Badajoz
14:00Farense - Académico de Viseu
14:00Konyaspor - Kasımpaşa
14:00Osmanlı Spor - Fatih Karagümrük
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
14:30Sirius Fotboll - Vasteras
14:30Sollentuna - Göteborg
14:40Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
15:00Eibar - Levante
15:00Kolding - Næstved
15:00Astana - Kaysar
15:00Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
15:00Desna Chernihiv - Mariupol
15:00Lviv - Oleksandriya
15:00Erzgebirge - Hamburger
15:00Greuther Furth - Stuttgart
15:00Darmstadt 98 - Heidenheim
15:00Eibar - Levante (spor SMART HD)
15:00Erzgebirge Aue - Hamburg (S SPORT 2 HD)
15:30Brighton & Hove Albion - Crystal Palace
15:30Energie Cottbus - Optik Rathenow
15:30Lichtenberg 47 - Chemie Leipzig
15:30Hull City - Leeds United
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:30Hull City - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
15:40Al-Fateh - Al-Wahda Club Mecca
16:00Magdeburg - Carl Zeiss Jena
16:00Eintracht Braunschweig - Uerdingen 05
16:00Zwickau - Würzburger Kickers
16:00Sonnenhof Großaspach - Hallescher
16:00Waldhof Mannheim - Kaiserslautern
16:001860 München - Chemnitzer
16:00Aubstadt - Garching
16:00Bahlinger - Elversberg
16:00Bayern Alzenau - Frankfurt
16:00Giessen - Rot-Weiss Koblenz
16:001846 - Steinbach
16:00Heider - Jeddeloh
16:00Botev Plovdiv - Cherno More Varna
16:00Fremad Amager - Fredericia
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana
16:00Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
16:00Diagoras Rodos - Egaleo
16:00Niki Volos - Triglia
16:00Trikala - Thesprotos Igoumenitsa
16:00Veria - Ierapetra
16:30Dynamo Moskova - Spartak Moskova
16:30Příbram - Mladá Boleslav
16:30Jablonec - Viktoria Plzen
16:30Opava - Sigma Olomouc
16:30Teplice - Slovan Liberec
16:30Lafnitz - Kapfenberger
16:30Eskilsminne - Häcken
16:30Lamontville Golden Arrows - Highlands Park
16:30Östersunds - GAIS
16:30Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
16:30AŠK Bravo Publikum - Aluminij
16:30Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:50Al-Khor Sports Club - Katar
17:00Lazio - Bologna 1909
17:00Lorient - Chambly
17:00Pisa 1909 - Perugia Calcio
17:00Cittadella - Cremonese
17:00Aïn M'lila - Bordj Bou Arréridj
17:00Benevento Calcio - Spezia Calcio
17:00Belouizdad - Kabylie
17:00Empoli - Pordenone Calcio
17:00Osijek - Hajduk Split
17:00Unione Venezia - Cosenza Calcio
17:00Cibalia - Solin
17:00Juve Stabia - Trapani Calcio
17:00Dugopolje - Dubrava
17:00Wisła Kraków - Wisła Płock
17:00Orijent - Bijelo Brdo
17:00Cobh Wanderers - Marys
17:00Trabzonspor - Çaykur Rizespor
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:30Mainz 05 - Paderborn 07
17:30Borussia Dortmund - Freiburg
17:30Augsburg - Borussia Mönchengladbach
17:30Hoffenheim - Bayern Munich
17:30Blau-Weiß Linz - Grazer
17:30Connah's Quay - Cardiff Metropolitan University
17:30New Saints - Newtown
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea
18:00Newcastle United - Burnley
18:00West Ham United - Southampton
18:00Valencia - Real Betis
18:00Esbjerg - Nordsjælland
18:00Blackburn Rovers - Swansea City
18:00Cardiff City - Brentford
18:00Fulham - Preston North
18:00Huddersfield Town - Charlton Athletic
18:00Blackpool - Ipswich Town
18:00Luton Town - Stoke City
18:00Bolton Wanderers - Accrington Stanley
18:00Millwall - Bristol City
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury Town
18:00Queens Park Rangers - Birmingham City
18:00Burton Albion - Peterborough United
18:00Reading - Barnsley
18:00Doncaster Rovers - Wycombe Wanderers
18:00Sheffield Wednesday - Derby County
18:00Gillingham - Wimbledon
18:00West Bromwich Albion - Wigan Athletic
18:00Oxford United - Southend United
18:00Alloa Athletic - United
18:00Rotherham United - Milton Keynes Dons
18:00Dundee - Arbroath
18:00Tranmere Rovers - Fleetwood Town
18:00Dunfermline Athletic - Dundee United
18:00Bradford City - Plymouth Argyle
18:00Queen of the South - Greenock Morton
18:00Cambridge United - Carlisle United
18:00Huesca - Extremadura
18:00Colchester United - Cheltenham Town
18:00Ponferradina - Sporting de Gijón
18:00Exeter City - Crawley Town
18:00Forest Green Rovers - Leyton Orient
18:00Grimsby Town - Northampton Town
18:00Macclesfield Town - Salford City
18:00Mansfield Town - Swindon Town
18:00Morecambe - Crewe Alexandra
18:00Oldham Athletic - Newport County
18:00Port Vale - Scunthorpe United
18:00Stevenage - Walsall
18:00Gosport Borough - Farnborough
18:00Harrow Borough - Salisbury City
18:00Hartley Wintney - Blackfield & Langley
18:00Hendon - Truro City
18:00Merthyr Town - Beaconsfield
18:00Poole Town - Hayes & Yeading United
18:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
18:00Taunton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
18:00Wimborne Town - Chesham United
18:00Yate Town - Dorchester Town
18:00Braintree Town - Bath City
18:00Chippenham Town - Albans
18:00Dartford - Wealdstone
18:00Dorking Wanderers - Slough Town
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge Angels
18:00Eastbourne Borough - Billericay Town
18:00Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City
18:00Hungerford Town - Hemel Hempstead Town
18:00Welling United - Havant & Waterlooville
18:00Weymouth - Maidstone United
18:00Hornchurch - Haringey Borough
18:00Bognor Regis Town - Bowers & Pitsea
18:00Brightlingsea Regent - East Thurrock United
18:00Carshalton Athletic - Horsham
18:00Cheshunt - Folkestone Invicta
18:00Corinthian-Casuals - Bishop's Stortford
18:00Enfield Town - Kingstonian
18:00Leatherhead - Margate
18:00Wingate & Finchley - Lewes
18:00Worthing - Potters Bar Town
18:00Blyth Spartans - Kettering Town
18:00Boston United - Farsley Celtic
18:00Chester - Gateshead
18:00Darlington - Brackley Town
18:00Gloucester City - Alfreton Town
18:00Hereford - Altrincham
18:00Kidderminster Harriers - Guiseley
18:00King's Lynn Town - Southport
18:00Leamington - Bradford Park Avenue
18:00Spennymoor Town - Telford United
18:00York City - Curzon Ashton
18:00Barrow - Dagenham & Redbridge
18:00Boreham Wood - Hartlepool United
18:00Bromley - Sutton United
18:00Eastleigh - Halifax Town
18:00Ebbsfleet United - Stockport County
18:00Solihull Moors - Dover Athletic
18:00Torquay United - Chorley
18:00Woking - Maidenhead United
18:00Yeovil Town - Wrexham
18:00Clyde - Falkirk
18:00Dumbarton - Raith Rovers
18:00Forfar Athletic - East Fife
18:00Montrose - Airdrie United
18:00Stranraer - Peterhead
18:00Albion Rovers - Elgin City
18:00Brechin City - Stirling Albion
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City
18:00Queen's Park - Annan Athletic
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers
18:00Limassol - Ethnikos Achna
18:00Doxa Katokopias - Paphos
18:00Salamis Famagusta - Apollon Limassol
18:00Ballinamallard United - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Cliftonville
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
18:00Penafiel - Nacional da Madeira
18:00Kolos Kovalevka - Karpaty Lviv
18:00Valencia - Real Betis (spor SMART HD)
18:00West Ham - Southampton (TRT Spor HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Fulham - Preston (beIN SPORTS HD 4)
18:15Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
18:20Ettifaq Dammam - Abha
18:30Örebro - Brage
18:30Oskarshamns - Elfsborg
18:30Tsarsko Selo Sofia - CSKA Sofia
19:00Akhmat - Rostov
19:00Zenit Saint Petersburg - Lokomotiv Moskova
19:00Sparta Prague - Fastav Zlín
19:00Adana Demirspor - Hatayspor
19:00Sétif - Hussein
19:00Bel-Abbès - Biskra
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Chippa United - AmaZulu
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
19:00Budapest Honvéd - Diósgyőri
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Zalaegerszegi
19:00Fehervar - Kaposvári Rákóczi
19:00Újpest - Puskás Akadémia
19:00Várda - Paksi
19:00Carlos Stein - Deportivo Binacional
19:00Belchatow - Jastrzębie
19:00Tychy - Sandecja Nowy Sącz
19:30Paris Saint-Germain - Dijon
19:30Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
19:30PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
19:30Liefering Salzburg - Austria Klagenfurt
19:30Dinamo Zagreb - Rijeka
19:30Kriens - Schaffhausen
19:301900 - Lausanne-Sport
19:30Stomil Olsztyn - Odra Opole
20:00Elana Toruń - Górnik Łęczna
20:00Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński
20:00Gornik Polkowice - Skra Czestochowa
20:00Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów
20:00Maribor - Tabor Sežana
20:00Udinese Calcio - Fiorentina
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe
20:00Waasland-Beveren - Anderlecht
20:00ChievoVerona - Livorno Calcio
20:00Frosinone Calcio - Salernitana 1919
20:00Udinese - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Arenas Club de Getxo - Logroñés
20:00Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
20:00CWKS Resovia Rzeszów - Gryf Wejherowo
20:15Feirense - Académica de Coimbra
20:15Cádiz - Almería
20:30Köln - Schalke 04
20:30Watford - Liverpool
20:30Leganés - Deportivo Alavés
20:30Haag - Heracles Almelo
20:30Heart of Midlothian - Rangers
20:30Leganes - Alaves (spor SMART HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:40Ittihad - Shabab Riyadh
20:45Constantine - Magra
20:50Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa
20:50Hapoel Tel Aviv - Ironi Sport Hadera
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Izarra
21:00United - Colorado Rapids
21:00Ave - Belenenses
21:00Young Boys - Zürich
21:00Sion - Gallen
21:15SuperSport United - Bidvest Wits
21:30Ferencvárosi - Debreceni
21:30Botoșani - Steaua București
21:45Zwolle - Vitesse
21:45VVV-Venlo - Fortuna Sittard
22:00Willow Park - Dublin
22:00Patriotas - Boyacá Chicó
22:00Amiens - Metz
22:00Monaco - Stade de Reims
22:00Montpellier - Strasbourg
22:00Stade Brestois 29 - Angers
22:00Toulouse - Stade Rennais
22:00Eupen - Royal Mouscron-Péruwelz
22:00Zulte Waregem - Kortrijk
22:00Legia Warsaw - Cracovia
22:00Toulouse - Rennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Reims (beIN SPORTS HD 4)
22:00Montpellier - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:20Mirren - Aberdeen
22:30Royal Antwerp - Oostende
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:45Sligo Rovers - Waterford
22:45Napoli - Torino
22:45Twente - Heerenveen
22:45Napoli - Torino (beIN SPORTS HD 3)
23:00Granada - Celta de Vigo
23:00Montreal Impact - İngiltere Revolution
23:00Racing de Santander - Real Zaragoza
23:00Granada - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:30Houston Dynamo - Angeles Galaxy
23:30Boavista Porto - Vicente
23:35Gimnasia y Esgrima La Plata - Atlético Tucumán
00:05Club Atlético Nacional - Independiente Medellín
01:30Jose Earthquakes - Toronto
01:40Club Atlético River Plate - Defensa y Justicia
02:00Dallas - Philadelphia Union
02:00Orlando City Soccer Club - Real Salt Lake
02:00Pachuca - Querétaro
02:10América de Cali - Deportivo Cali
03:45Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Banfield
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Union de Santa
04:00Nashville - Atlanta United
04:00Club América - Club Necaxa
04:15Alianza Petrolera - Deportes Tolima
06:00Tigres de la UANL - Club Universidad Nacional
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
09:00Albans Saints - Melbourne Knights
10:30Melbourne City - Brisbane Roar
12:00Poli Timisoara - Rapid București
12:30Dornbirn 1913 - Wacker Innsbruck
13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Sevilla - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Flora Tallinn - Narva Trans
14:00Ayrfield United - Ardmore Rovers
14:00Bangor - Edenderry Town
14:00Drumcondra - John Bosco
14:00Lucan United - Kilnamanagh
14:00University College Dublin - Leixlip United
14:00Internacional de Madrid - Ibiza
14:00Peña Deportiva - Marino de Luanco
14:00Prat - Lleida Esportiu
14:00Levante UD B - Ebro
14:00Ejea - Castellon
14:00Znicz Pruszków - Pogon
14:00Sevilla - Osasuna
14:00Tambov - Rubin Kazan
14:00Horsens - Randers
14:00Mirandés - Girona
14:00Erzurumspor - Menemen Belediyespor
14:00Ümraniyespor - Bursaspor
14:15Varzim - Mafra
14:15Waalwijk - Utrecht
14:30Milan - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
14:30Argesul Pitesti - Mioveni
14:30Milan - Genoa
14:30Falkenbergs - Halmstads
14:30Tvååkers - Norrköping
14:30Korona Kielce - Lechia Gdańsk
14:40Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
15:00Coventry - Sunderland (beIN SPORTS HD 3)
15:00Ingolstadt 04 - Viktoria Köln
15:00Coventry City - Sunderland
15:00Zorya Luhansk - Olimpik
15:05Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
15:15Levski Sofia - Slavia Sofia
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Bochum - Sandhausen (S SPORT 2 HD)
15:30Union Furstenwalde - Bischofswerdaer 08
15:30Auerbach - Viktoria 1889
15:30Union Berlin - Wolfsburg
15:30Arminia Вielefeld - Wehen Wiesbaden
15:30Pauli - Osnabruck
15:30Bochum - Sandhausen
15:45Karaiskakis - Apollon Smyrni
16:00Athletic Bilbao - Villarreal (spor SMART HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Meppen - Duisburg
16:00Hannover - Eintracht Norderstedt 03
16:00Oldenburg - Havelse
16:00Nykøbing - Skive
16:00Triglav Kranj - Mura 05
16:00Ionikos - Olympiakos Volou 1937
16:00Kavala - Ialyssos
16:00Kissamikos - Panachaiki
16:00Athletic Bilbao - Villarreal
16:00Ankaragücü - Sivasspor
16:00Odense Boldklub - Silkeborg
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Bloemfontein Celtic - Baroka
16:30Polokwane City - Black Leopards
16:30Siófok - Aqvital Csakvar
16:30Budafoki MTE-Ujbuda - Békéscsaba 1912 Előre
16:30Budaörsi - Gyirmot Sportegyesulet
16:30Dunakanyar-Vác - Ajka
16:30Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcikai
16:30Krasnodar - FC
16:30Eindhoven - Feyenoord
16:30Genk - Club Brugge
16:30Slovácko - Slavia Prague
16:30Kalmar - Jönköpings Södra
16:30Karlskrona - Malmö
16:30Örgryte - Fotboll
16:30İstanbulspor - Adanaspor
17:00Parma - Spal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Lecce - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Nantes - Lille (beIN SPORTS HD 4)
17:00Everton - Manchester Utd (TRT Spor HD)
17:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
17:00Vejle Boldklub - Køge
17:00Vendsyssel - Roskilde
17:00Rudeš - Kustosja
17:00Vaduz - Winterthur
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
17:00Covilhã - Chaves
17:00Enosi Panaspropyrgiakos - Kalamata
17:00Nantes - Lille
17:00Everton - Manchester United
17:00Tottenham Hotspur - Wolverhampton
17:00Parma - SPAL
17:00Lecce - Atalanta
17:00Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
17:00Arka Gdynia - ŁKS Łódź
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Espanyol - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Aston Villa - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Cagliari - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Juventus - Inter (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lyon - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Madrid - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
22:45Paris FC - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Middlesbrough - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:45Sampdoria - Verona (beIN SPORTS HD 3)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Alaves - Valencia (spor SMART HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Eibar - Mallorca (spor SMART HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Atletico Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Barcelona - Real Sociedad (spor SMART HD)
23:00Getafe - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osasuna - Espanyol (spor SMART HD)
16:00Valladolid - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Levante - Granada (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Leganes (spor SMART HD)
23:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
20:00Gençlerbirliği - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Boluspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30BB Erzurumspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Eibar - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Ümraniyespor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Giresunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Osmanlıspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Lakers - SonicsCANLI
16:30Heat - CelticsCANLI
16:30Bicol Volcanoes - Davao Occidental TigersCANLI
17:00Nomad Oş - Legion
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 3 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Děčín - Allianz Swans
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 3 HD)
03:00Virginia Tech - Virginia (S SPORT 2 HD)
06:00Utah Jazz - Boston Celtics (S SPORT HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:00CSKA Moskova - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
20:00Zenit Basket - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 4)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Alba Berlin - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
22:05Maccabi FOX - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
23:00Baskonia - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Khimki Moskova - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 3)
21:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (TRT Spor HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (TRT Spor HD)
13:00İTÜ - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00Anadolu Efes - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
02:30Philadelphia 76ers - Detroit Pistons (S SPORT HD)
16:30Botic Van De Zandschulp - Alex MolcanCANLI
16:30Emma Raducanu - Elitsa KostovaCANLI
16:15Arlinda Rushiti - Barbora MiklovaCANLI
16:00Dennis Novak - Karen KhachanovCANLI
16:00Hands - Sean HodkinCANLI
15:30Magali Kempen - Stephanie WagnerCANLI
14:30Markos Kalovelonis - Christos Keisidis
15:00Hugo Gaston - Yannick Maden
15:00Oana Georgeta Simion - Jiangxue
15:00Blake Ellis - Riaan Du Toit
15:15Marius Ruzgas - Amar
15:15Mariam Dalakishvili - Anna Siskova
15:15Baptiste Crepatte - Lukas Krainer
15:30Marko Miladinovic - Dimitar Kuzmanov
15:30Simon Yitbarek - Chien-Hsun
15:45Nikolas Sanchez Izquierdo - Michael Vrbensky
15:45Olivia Gram - Caroline Werner
15:45Chantal Skamlova - Andreea Amalia Rosca
16:00Joao Pedro Sorgi - Federico Zeballos
16:00Jeremy Jahn - Jonathan Mridha
16:00Valentin Royer - Christian Samuelsson
16:00Vivian Heisen - Sofya Lansere
16:15Kiki Bertens - Saisai Zheng
16:15Krejcikova/Siniakova - Büyükakçay/Siegemund
16:15Chak Lam Coleman Wong - Ioannis Stamoulos
16:15Harmony - Jia-Jing
16:15Miguel Damas - Timo Legout
16:30Greta - Cristiana Ferrando
16:30Fiona Ganz - Gergana Topalova
16:30Federico Iannaccone - Kelsey Stevenson
16:30Dalibor Svrcina - Uladzimir Ignatik
16:30Valentini Grammatikopoulou - Valeriya Strakhova
16:45Krupenina/Shytkouskaya - Saner/Hoedt
17:00Ram/Salisbury - Venus/Peers
17:00Carles Hernandez - Lukas Hellum Lilleengen
17:00Koklina/Mishina - Kolar/Makhorkina
17:00Franco Emanuel Egea - Juan Bautista Otegui
17:00Daniele Capecchi - Alexis Canter
17:00Kristjan Tamm - Louis Wessels
17:00Remy Bertola - Julian Ocleppo
17:00Jakob Aichhorn - Karlis Ozolins
17:00Patrik Rikl - Pavel Nejedly
17:00Ghorbel/Echargui - Lio/De Cuyper
17:00Herdzelas - Vlada Koval
17:00Taisya Pachkaleva - Ganna Poznikhirenko
17:15Nicolas Moreno De Alboran - Luis Faria
17:30Richard Gasquet - Benoît Paire
17:30Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
17:30Tatiana Pieri - Maja Chwalinska
17:30Ajradini/Rakic - Arcangioli/Cadantu
17:30Estelle Cascino - Tereza Mrdeza
17:30Salma Djoubri - Pauline Parmentier
17:30Lautaro Agustin Falabella - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
17:30Clara Tauson - Ioana Loredana Rosca
17:30Jodie Anna Burrage - Lucia Bronzetti
17:30Adler - Tanysha Dissanayake
17:30Maria Gutierrez Carrasco - Stephanie Judith Visscher
17:30Milan Welte - Juan Pablo Canas Garcia
17:30Tiago Cacao - Billy Harris
17:30Bonadio/Bortolotti - Mulye/Santana
17:40Jan-Lennard Struff - Nikoloz Basilashvili
17:45Kubareva/Pepelyaeva - Tikhonova/Charaeva
18:00Jason Kubler - Guilherme Clezar
18:00Matija Pecotic - Cedrik-Marcel Stebe
18:00Gonzalez/Roelofse - Johnson/Johnson
18:00Gabashvili/Lacko - Vasilevski/Erlich
18:00Sinja Kraus - Laura Ioana Paar
18:00Juan Ignacio Galarza - Ignacio Carou
18:00Alicia Barnett - Celia Cervino Ruiz
18:00David Jorda Sanchis - Leonardo Taddia
18:00Laurynas Grigelis - Giuseppe Tresca
18:00Barnat/Recek - Michnev/Paulson
18:00Melichar/Xu - Babos/Mladenovic
18:00Novak Djokovic - Philipp Kohlschreiber
18:00Yulia Putintseva - Belinda Bencic
18:30Jiri Vesely - Mathias Bourgue
19:00Jebawy/Zelenay - Arevalo/O'Mara
19:00Popescu/C. Scholl - Ivakhnenko/Fomina
19:00Yerolymos/Cakarevic - Albie/Partaud
19:00Camilo Ugo Carabelli - Juan Bautista Torres
19:00Juan Manuel Cerundolo - Mathias Zukas
19:00Hartono/Hogenkamp - Vojcinakova/Januskova
19:00Lee/Muntean - Maleckova/Moratelli
19:00Jong/Stephens - Whitehouse/Willis
19:00Mertens/Tverijonas - Vervoort/Sijsling
19:00Federico Delbonis - Salvatore Caruso
19:00Arthur Cazaux - Arjun Kadhe
19:00Pablo Cuevas - Renzo Olivo
19:00Pedro Araujo - Francisco Cabral
19:00Monteiro/Falcao - Bains/Ellis
19:00Karolina Pliskova - Jabeur
19:30Gael Monfils - Yasutaka Uchiyama
19:30Christopher O'Connell - Sekou Bangoura
19:30Mikael Torpegaard - Kevin King
19:30Li - Ramkumar Ramanathan
19:30Doumbia/Reboul - Bolelli/Mergea
19:30Gabriel Alejandro Hidalgo - Felipe Derdoy
19:30Andrea Pellegrino - Gian Marco Ortenzi
19:30Tommaso Compagnucci - Nerman Fatic
19:30Dabrowski/Ostapenko - Mertens/Sabalenka
19:30Hsieh/Strycova - Bencic/Kenin
20:00Felix Corwin - Aragone
20:00Thai-Son Kwiatkowski - Aziz Dougaz
20:00Mirjam Bjorklund - Mandy Minella
20:00Manuel Pena Lopez - Guido Ivan Justo
20:30Marcelo Tomas Barrios Vera - Hugo Dellien
20:30Garbine Muguruza - Dayana Yastremskaya
20:30Arends/Pel - Coria/Londero
20:30Ernests Gulbis - Norbert Gombos
20:30Lapko/Morozova - Djoubri/Marcinkevica
20:30Mariano Navone - Facundo Arguello
20:30Roman Andres Burruchaga - Genaro Alberto Olivieri
21:00Sitak/Sharan - Davidovich Fokina/Carballes Baena
21:00Aleksandar Kovacevic - Marc Polmans
21:00Diego Hidalgo - Jurij Rodionov
21:00Sung - Lloyd Glasspool
21:00Molchanov/Hsieh - Gaston/Lestienne
21:00Bibiane Schoofs - Ange Oby Kajuru
21:00Gabriela - Hailey Baptiste
21:00Haley Giavara - Diane Parry
21:00Jamie Loeb - Alexa Glatch
21:00Katie Swan - Rebecca Sramkova
21:00Bemelmans/Masur - Forti/Frinzi
21:00Elmar Ejupovic - Mattia Bellucci
21:30Goncalo Oliveira - Matias Franco Descotte
21:30Liam Broady - Gage Brymer
21:30Granollers/Martos Gornes - Borg/Perchicot
22:00Mats Moraing - Enzo Couacaud
22:30Arneodo/Begemann - Bagnis/Cuevas
22:30Alexander Cozbinov - Denis Istomin
22:30Johannes Haerteis - Juan Pablo Ficovich
22:30Gomez/Quiroz - King/Yang
22:30Sofia Sanchez - Olga Danilovic
22:30Jovana Jovic - Francoise Abanda
22:30Seone Mendez - Xiaodi
22:30Arnaldi/Maggioli - Bernardi/Ferrarolli
23:00Alejandro Tabilo - Casper Ruud
23:00Collin Altamirano - Arthur Rinderknech
23:00Julian Lenz - Shintaro Imai
00:00Glasspool/Lawson - Verbeek/Smith
00:00Lammons/Huey - Prashanth/Ramanathan
00:00Polmans/Harris - Arias/Bangoura
00:00Yanina Wickmayer - Panna Udvardy
00:00Day/Whittle - R. Valdes/Montez
00:00Ignacio Monzon - Franco Agamenone
00:30Alex Rybakov - Soeda
00:30Dougaz/Mansouri - Corwin/Peniston
01:00Kyle Edmund - Felix Auger Aliassime
01:00Soon-Woo Kwon - Dusan Lajovic
01:00Heather Watson - Kateryna Bondarenko
01:00Zhu - Katie Boulter
01:00Tamara Zidansek - Kaja Juvan
01:00Cabal/Farah - Bambridge/Mclachlan
02:00Patrik Niklas-Salminen - Maxime Cressy
02:00Blancaneaux/Grills - Drzewiecki/Oliveira
02:30John Isner - Marcos Giron
02:30Leylah Annie Fernandez - Hibino
02:30Renata Zarazua - Katie Volynets
02:30Sara Errani - Xiyu Wang
02:30Tatjana Maria - Anastasia Potapova
02:30Delbonis/Duran - Barrios Vera/Tabilo
03:00Tommy Paul - Alexander Zverev
03:30King/Reese - Guinard/Rinderknech
04:00Humbert - Taylor Harry Fritz
04:00Caroline Dolehide - Christina McHale
04:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
04:00Lopez/Lopez - Kubot/Melo
04:00Nys/Auger Aliassime - Cacic/Lajovic
04:30Adrian Mannarino - Grigor Dimitrov
04:30Vasek Pospisil - Kacper
05:00Lock/Lock - Bourchier/Peliwo
05:00Gabriella Da Silva Fick - Asia Muhammed
05:00Ching - Talia Gibson
05:00Sohyun Park - Amber Marshall
05:30Granollers/Ceballos - Mannarino/Martin
05:30Perez/Sanders - Wang/Zhu
05:30Seguel/Errani - Adamczak/Sanchez
05:30Lister/Sizikova - Zacarias/Zarazua
05:30Stanislas Wawrinka - Pedro Martinez Portero
06:00Blake Mott - Brayden Schnur
07:00Rafael Nadal - Miomir Kecmanovic
08:00Tere-Apisah/Hourigan - Akita/Minokoshi
08:00Ureke/Fanning - Aiava/Myers
09:30Kung/Stefanini - Morisaki/Sema
10:00Duje Ajdukovic - Holger Vitus Nodskov Rune
10:00Maxime Hamou - Yanki Erel
10:00Toledo Bague - Fabian Marozsan
10:00Eleonora Molinaro - Anna Gabric
10:00Melanie Stokke - Shuo Feng
10:00Silvia Njiric - İpek Öz
10:00Tina Cvetkovic - Maria Herazo Gonzalez
10:00Lizarazo/Herazo Gonzalez - Oz/Sezer
10:00Nefedova/Oliynykova - Ainitdinova/Kardava
10:00Simion/Anil - Alkio/Feng
10:00Verner/Malmqvist - Njiric/Potocnik
10:00Akkoyun/Turker - Marozsan/Nagy
10:00Aksu/Tkemaladze - Toledo Bague/Hamou
10:00Vrbensky/Forejtek - Altuna/Rune
12:00Jerzy Janowicz - Lorenzo Giustino
12:00Lukas Lacko - Quentin Halys
12:00Moritani/Tanuma - Watanabe/Okamura
13:00Andrey Rublev - Daniel Evans
14:00Kontinen/Struff - Paez/Ebden
14:00Koolhof/Mektic - Klaasen/Marach
14:00Antonic/Dalakishvili - Dentoni/Carrillo Marin
14:00Duca/Svatikova - Gavrila/Rosca
14:00Kolodziejova/Skamlova - Matoula/Spiridis
14:00Murta/Appleton - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
14:00Boyer/Kirkov - Tomac/Jurman
14:00Gonzalez/Katarina - Medjedovic/Tepavac
18:00Christian Garin - Alejandro Davidovich Fokina
18:00Juan Pablo Patino-Samudio - Albert Ramos
18:00Thiago Monteiro - Roberto Carballes Baena
18:00Thiago Seyboth Wild - Juan Ignacio Londero
18:00Karlovic - Geoffrey Blancaneaux
18:00Tobias Simon - Yusuke Takahashi
18:00Lenz/Santillan - Broady/Clayton
18:00Emilio Gomez - Aleksandar Vukic
18:00Jeffrey John Wolf - Roberto Quiroz
18:00Strong Kirchheimer - Kaichi Uchida
20:00Lovett/Cerretani - Niklas-Salminen/Heliovaara
21:00Ortenzi/Potenza - Ocleppo/Pellegrino

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac27.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac27.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.